Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak apámmal?

Mit csináljak apámmal?

Figyelt kérdés

Az a mániája hogy én a kevés ösztöndíjamból(20E Ft) fizessek be számlát ami még ha pár ezer forintos is, de az ösztöndíjam egy harmada tehát nekem nagy összeg. Az ösztöndíjamból ruhát szoktam venni és a sportra költök egy keveset.

Neki elég jó fizetése van, csak hogy iszik és azt mondja hogy kevés a pénzünk. Hiába mondom hogy ne igyon és ne cigizzen, még ő van felháborodva. Úgy látom neki ez előrébb való.

Nem akarom azt hogy én fizetek vmi számlát ő meg vígan iszogat a kocsmában mert annyi pénze megmaradt amennyit befizettem számlákra.

Most azzal fenyegetőzik hogy nem ad kaját, vegyem meg magamnak.

Nekem szükségem van a spórolt pénzemre mert kaján kívül mást nem vesznek nekem a szüleim. A ruhát én veszem , a sportra kell a pénz, vitamint is szoktam venni, tankolnom is kell, ha elromlik a gép akkor én javíttatom meg.

Nem tudom mit csináljak de a családból senkire se hallgat apám.


2011. márc. 21. 18:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt sajnos magadnak kell lesakkozni. Egy család életébe nemigen tud senki beleszólni. Valóban kevés az az összeg, amivel gazdálkodsz.Nincs lehetőséged valami kiegészítő munkára?
2011. márc. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem tudok dolgozni mert kevés a szabadidőm, délután 4 után érek haza és nyáron is sok a gyakorlat.

Szoktam itthon segíteni de ezt nem veszi figyelembe.

2011. márc. 21. 18:33
 3/9 yuda ***** válasza:

Délután négytől még tudnál dolgozni, egyébként elképzelhető esti, vagy levelező tagozat - ha más megoldás nincs - gondolj végig minden lehetőséget, mielőtt azt mondod nincs időd... és sportra sem kötelező járni...ha akarod megoldod.

Apád vagy megváltozik, vagy nem- egyelőre ővele ne kalkulálj, azt nézd- TE MIT TUDSZ TENNI?!

2011. márc. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Levelezőn nem lehet az én szakmámat tanulni mert a gyakorlati képzést nem lehet megoldani ebben a városban levelezős tagozaton.
2011. márc. 21. 18:51
 5/9 anonim ***** válasza:
.
2011. márc. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 yuda ***** válasza:
Oké- azt már látom, kiválóan leírod miket nem lehet, úgyhogy más ötletet nem írok, ----de mégis csak egy utolsót: most kezdj el azon gondolkodni, mit lehetne, mert sokezer megoldás van.. de többet azért sem írok, mert csípőből kilövöd.
2011. márc. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Engem az érdekelne hogy hogy tudnám apámat meggyőzni hogy ne én fizessek számlát mikor ő is kitudná csak hogy nem akarja mert iszik.
2011. márc. 21. 19:14
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát ezt nem fogod innen megkapni. Ha a saját gyermeke nem jut vele dűlőre, innen ugyan miféle meggyőzést vársz?

Ilyesmire nincs külső megoldás.

2011. márc. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Menekülj!!!

Lépj le amilyen gyorsan lehet!

Ha a cigi meg a pia fontosabb mint te akkor nincs mire várnod. Tudom min mész keresztül. Sajnos voltam ilyen helyzetben.


Persze tudom hogy egyenlőre nem tudod magad eltartani az ösztöndíjadból, de amint tudsz lépj le!

2011. márc. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!