Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az még elmegy hogy egy 20...

Az még elmegy hogy egy 20 éves lány összejön egy 39 éves pasival?

Figyelt kérdés
2011. márc. 21. 17:53
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
25%
Ez egy betegség.Apakomplexus,szeretet hiány,feltűnési viszketegség,elmebaj valamelyik a sok közül.Persze sok pénze van és ház,autó ami a kis csitrit kielégíti,Ilyenkor hol van a szülő???Valószínű ő is ilyen lehetett.
2011. márc. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
6%

Sajnos a szülő,megkapja h nagykorú vagyok. Azt csinálok, amit akarok. És akkor nem tehet semmit. Elgondolkodik hol rontotta el. Ha sehol, akkor esetleg bele is betegszik. Ennyi.

Valóban 40 éves kor után majd jobban kiütközik a különbség. A gyerekek már kirepülnek. Lehet "gyönyörködni" a nagyapában, ápolni, várni az élet végét...

2011. márc. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem kizárt. Vannak szép példák hosszú, boldog, őszinte párkapcsolatra ilyen korkülönbség mellett, még híres emberek között is. Ugyanakkor sűrűn esnek szét hasonló korúak közötti kapcsolatok. Egy igazán jó párkapcsolat messzemenőkig nem csak a jó szexen múlik.
2011. márc. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
0%
Kicsit húzós,sőt nem kicsit,nem kéne szerintem.Ennek csakis hátránya van,gondold meg.
2011. márc. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Lehet néhány oka, hogy miért jön össze vele: vagy szerelmes, és akkor elég furcsa szerzet, vagy pénz kell neki, vagy szeretethiánya van. Most melyik? Mindenkinek amúgy megvan a joga a saját életéhez. De az biztos, hogy nem normális az ilyen nagy korkülönbség.

Nálam max tíz év. De amúgy az is igaz, hogy van egy pont az ember életében, amikor már nem ez számít. Mert annyira megkínzott az élet, hogy már az ember tud kompromisszumot kötni, és lehet, hogy az élet ilyen kompromisszum megkötésére kényszerít.Mindenki maga dönt.

24 L

És én is eljutottam erre a pontra...

2011. márc. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!