Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az még elmegy hogy egy 20...

Az még elmegy hogy egy 20 éves lány összejön egy 39 éves pasival?

Figyelt kérdés
2011. márc. 21. 17:53
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
68%
Figyelj, leírom a saját tapasztalataimat. Nekem egy 34 éves barátom volt 19 éves koromban. Azt vettem észre, hogy felveszek egy ilyen öregesebb viselkedési módot, beszűkültebb leszek, kevésbé élénk. Nem mondom, hogy ez mindig így van, de egy idősebb ember általában már kevésbé élénk, bulizós. Viszont ha a férfi fiatalosabb, vagy a lány érettebb, akkor meglehetnek jól, de a családtervezés még mindig problémás:S
2011. márc. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:

Szerintem elmegy,csak ne az én férjem legyen az a 39 éves pasi! :D


25/N

2011. márc. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
66%

Nekem az egyik volt évfolyamtársam szült most, 21 évesen egy 39 éves pasinak. Kb 1,5 éve vannak együtt, komolyan terveztek. Majd kiderül hogy mennyire lesz tartós.

Amúgy a lánynak már volt az alatt az idő alatt mióta összejöttek 1 vetélése, a második babát sikerült megszülnie. Szerintem egyébként a pasasnak már mindegy volt hogy kitől, csak szülessen gyereke, hiszen lassan 40 éves. Ne mondják már hogy kb 6 hónap alatt, a 20 éves lány érezte úgy hogy neki azonnal gyerek kell.

2011. márc. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
54%
majd amikor te 40 és ő 60 lesz az lesz igazán szuperjó! majd nézegetheted a szomszéd fiúkat, mert 60 évesen a beállt derekával és a prosztatájával nem sokra lesz képes...
2011. márc. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 Lakos Leonóra válasza:

Én 28 vagyok, a párom 37 éves 10 éve vagyunk együtt!

Két fiúnk van, egy 3 1/2 és egy 15 hónapos!

2011. márc. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim válasza:
32%

De verjem a f***om... [-_-]

Mi az halál f***áért jó, hogy egy fiatal csinos lány összejön egy 10-15-20+ év fölötti csávóval... Miért jó ez??? Istenem (-_(-_-)_-)

Miért? Miért? Miért?

Egy csomó huszonéves srác van... Még bizonyára sok jól is néz ki. Ilyenkor a lányoknak valami agyi baja van?


20/F

2011. márc. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
72%

"majd amikor te 40 és ő 60 lesz az lesz igazán szuperjó! majd nézegetheted a szomszéd fiúkat, mert 60 évesen a beállt derekával és a prosztatájával nem sokra lesz képes..."


Honnan tudod? 21 vagyok, ahova eddzeni járok az órákat egy 58 éves pasas tartja, csak onnan tudom, hogy annyi, hogy szétkutattam az agyam közösségi oldalakon, hogy megtaláljam, annyira bejön. Azt hittem hanyatt dobom magam, mikor megláttam, hogy ennyi idős. Akármikor benne lennék vele bármiben, mert ooooolyan jó pasi leszarom hányban született, olyat teste van, meg olyan arca.. Jézusom.


Anno középiskolában a tesitanárnőm meg egy 75éves nő volt, és a kedvenc szórakozása az volt, hogy lement spárgába nekünk, majd felpattant és sétált tovább.


A barátnőd 20éves. Azt csinál, amit akar. Azzal jön össze akivel akar. Vagy te mit szólnál, ha boldondulnál valakiért és akkor ott károgna, hogy jaj ne gyere már össze vele, mert ő szerinte hülyeség?

2011. márc. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
+ hozzá teszem, hogy jelenleg egy 35 éves pasim van, akivel sorozatosan szexelünk akár ötöt is, mert még le sem ment már áll neki, holott erre egy rakás 23 éves sem képes. Nem tudhatod, hogy mit fog vele művelni egy 60 éves. Főleg a mai világban a tablettákkal. Mikor még ilyenek nem is voltak, akkor is voltak olyan ismert történelmi személyek, akik 75évesen még gyereket csináltak.
2011. márc. 25. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
36%

akkor a legjobb lesz ha elmész egy nyugdíjas otthonba...

mindenesetre én lavorba hányok az ilyenektől mint te, de hát nem vagyunk egyformák. ha neked jó nekem teljesen mindegy.

2011. márc. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
78%
Héhaver! Eléggé frusztrált vagy! Szerintem ne a 30 fölötti pasikat hibáztasd, ha neked nem jut morzsa! Kicsit jobban pedálozz, mert gyorsan elmúlnak a 20-as évek, és utána nem fogsz tudni tükörbe nézni, mert mégiscsak egy 30-as fog rád visszanézni! Üdv: 38F
2011. márc. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!