Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Két napja nem gyújtottam rá?

Két napja nem gyújtottam rá?

Figyelt kérdés

Segítsetek Légyszi!!!


2 napjam nem szívtam el egy száll cigit sem!

Most olyan rossz!!Folyton kívánom!!Sokat gondolok rá,de próbálom ezt leküzdeni.Sok folyadékot iszom,probálok valami más tevékenységet kitalálni.Egyébként sokat eszem is (:(:!Sokat szédülök is miatta.


Adjatok tanácsot, hogy mit tegyek hogy ezt leküzdjem?????

Nem szeretnék többet cigizni!!Sokba kerül!!Havonta több pénzt tudnék megspórolni!!


Mit tegyek??


Előlre is köszönöm a sok-sok bölcs tanácsot!!

Nagyon várom a válaszokat!


A sok evés sem jó,mert meghízom!


2011. márc. 20. 20:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenkor nekiállok sütni, takarítani, stb. Nekem csak ez válik be ill ha valami édeset eszem pl a megsütött sütim vagy mogyorókrém magába:D
2011. márc. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok dohányos, soha nem is gyújtottam rá, így nem tudom, milyen lehet a leszokás, de a rágózás esetleg nem segítene?
2011. márc. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

jó úton haladsz (:

próbáld meg a kezeid lekötni valamivel, pl. próbálj meg kötni, gitározni, gyurmázni(!) stb.:D

2011. márc. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

20:08-es válaszoló!

Én is sokat takarítok stb,dehát azt sem lehet egésznap.Nameg ügye a sok kajálás is zavar,tehát a süti,meg amiket írtál,mert meg lehet töle hízni.Ez sajnos ezért gond!

Bár ne hizlalna az a fránya kaja:),de nem így van!

2011. márc. 20. 20:15
 5/10 anonim ***** válasza:
Én ilyen esetben Nikotinos rágót vettem ha már nagyon nem bírtam mostmár odáig jutottam hogy csak alkalmanként bulikban szívok 2-3 szálat de legtöbbször csak vizipipázni szoktam
2011. márc. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ha már letettem a cigit kedves utolsó válaszoló,akkor jobb ha a leszokást nem nikotinpotló tablettával kéne segíteni szerintem.Hiszen akkor már szabaduljunk meg a nikotintól is,és ráadásul az is pénzbe kerül.Én azt probálom megsporolni!
2011. márc. 20. 20:23
 7/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat,hogy én tablettát írtam rágó helyett!!
2011. márc. 20. 20:24
 8/10 anonim válasza:

A figyelmedet kösd le vmivel. Érdekes film, zene, könyv, munka.

Nekem mikor letettem (majd meghaltam), nem is a nikotin hiányzott leginkább, csak a szokás, hogy kimegyek és tartom a cigit. De ez a tudatodban van, azért kell elterelni a gondolatodat!

2011. márc. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nekem a nikotin hiány is,nameg a megszokás is!!Szörnyű érzés!!!!
2011. márc. 20. 20:51
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát..nem tudom, hogy ez mennyire segít, de amikor nagyon kívánod, akkor esetleg olvasgass valamit a káros hatásairól vagy nézz róla filmet, hogy milyen lesz tőle a tüdőd. Nagyon durva!


Esetleg még azt tudom ajánlani, hogy írd fel egy papírra amit kiragasztasz a szobádban, hogy mennyi pénzt fogsz megspórolni egy hónapban. Aztán, ha már nagyon hiányzik, akkor ülj le elé és tervezgesd, hogy mit fogsz venni abból a pénzből.


Sok sikert! Ne add fel!

2011. márc. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!