Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ma 4. -ik napja hogy nem...

Ma 4. -ik napja hogy nem gyujtottam rá, ez már jo? Vagy lehet ennél még sokkal rosszabb?

Figyelt kérdés
Eldöntöttem,döntötttük hogy leszokom/szokunk a férjemmel,én 4 napja nem gyujtottam rá,de néha rám jön az a bizonyos éhség és olyankor mintha megörülnék szinte sirni tudnék,ez ellen mit lehet tenni???illetve ez az érzés sokáig tarthat még?????
2010. szept. 30. 08:38
 1/8 anonim válasza:
100%

Ez is már valami, csak így tovább!

Én amikor először leszoktam, kb. 2 hétig volt rossz, utána már el is felejtettem, persze néha jött az érzés, hogy de jó lenne rágyújtani, de kibírtam. Kb. fél év után rágyújtottam 1 szálra, azzal a szándékkal, hogy csak ezt az egyet. Aztán jött, hogy csak hétvégén, aztán vettünk egy dobozzal felesben a párommal stb. stb. szépen visszaszoktam.

A második leszokásom már jobban sikerült, tavaly nov. 7-én reggel elszívtam egy szálat, elnyomtam, és eldöntöttem, hogy ez volt az utolsó. Első 1-2 hétben még kívántam, de azóta egy slukkot se! És k**va jó érzem magam!

Szóval hajrá!!!!!

2010. szept. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen,hát remélem sikerülni fog:)
2010. szept. 30. 08:46
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha rád tör ez az érzés akkor rágcsálj el egy almát!!!!!!Egészséges és a fogaidnak is jóű!Gratulálok én is,kitartást!!!!
2010. szept. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem, ha rádtör az érzés, akkor gondold azt, hogy szánalmas vagy ha rágyújtasz. ha még rá is fogsz eleinte, a végén már undorodni fogsz magadtól milyen gyenge vagy
2010. szept. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egy kézen megtudnám számolni akik le tudtak szokni.

Voltak, akik egy-két héttől kezdve egy-két évig is bírták, a végire feladták. Az egyik volt kollégám négy évig bírta, aztán megint szívta. Azzal indokolta, hogy a szervezete elkezdte támadni saját magát, mert nem volt mi ellen küzdenie. Így most már legalább küz a nikotin ellen és békén hagyja önmagát. Hát jó nagy ökörség. Legalább olyan, mint aki mondta.

2010. szept. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Igen, sajnos könnyen vissza lehet szokni, de ha valaki komolyan, tényleg komolyan eldönti, hogy NEM! akkor szerintem sikerül. Én személy szerint iszonyatosan nagyot csalódnék magamban, ha újra rágyújtanék. Egy koszos, büdös, gyenge embernek érezném magam, és kudarcként fognám fel a dolgot. Márpedig én CSAK sikereket akarok az élettől!! A másik meg, hogy nem is kell, nincs rá szükségem, nem érzem a hiányát, és nagyon jól érzem magam.

Szóval kedves kérdező: ha valóban le akarsz szokni, akkor le is fogsz!

2010. okt. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jó dolog,ha a pároddal együtt próbáltok leszokni.csak meg ne törjetek!!az első napok nagyon nehezek,de elfog múlni az a "vágy" HAJRÁ!!
2010. okt. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.még mindig sikerül birni,és mostmár annyira nem kibirhatatlan:)
2010. okt. 1. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!