Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire vagy jótékony?

Mennyire vagy jótékony?

Figyelt kérdés
Szerintem egyértelmű a kérdés:)
2011. márc. 20. 12:39
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Semennyire, de ha épp jó kedvem van, van hogy adok annak aki kéri (és nem csöves, vagy cigó).
2011. márc. 28. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Attól függ, aki velem az azt esetleg viszonzom, ha tudom, de velem senki sem az, eddig is mindíg az én hátam volt tollas.

Szóval túlságosan jótékony voltam, de vissza van fogva a dolog egy ideje.

2011. márc. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
A tized egy részét valamelyik egyháznak adom( olyannak ami maga is támogatja a rászorulókat), a másikat jótékony célra. Nem vagyok jómódú, de úgy gondolom, hogy amíg van hol laknom, van mit ennem, van mibe öltöznöm, addig segítem azokat akik ezek híján vannak.
2011. márc. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 kisnita ***** válasza:
Attól függ kin kell segíteni. Állatokon szoktam segíteni, de pénzt adni másoknak nem szoktam és ha lenne miből akkor is csak azoknak adakoznék akik megérdemlik.
2011. márc. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Igyekszünk a férjemmel azon lenni, hogy minél többet jótékonykodjunk. Rendszeresen utalunk pénzt a Gyermekétkeztetési Alapítványnak, ha gyermekkórház gyűjt gépre utalunk általában egy nagyobb összeget, a céges karácsonyi üdvözlőlapokat mindig úgy választjuk, hogy azzal támogassunk egy alapítványt, valamint van egy állatmenhely ahova az adónk 1%-a megy. Szerencsések vagyunk, ezért igyekszünk segíteni másokon.
2011. márc. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
32%
én egyáltalán nem, a "segíts magadon" elvet vallom!
2011. márc. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Az voltam,átvetrtek kihasználtak,megjött az eszem,nem vagyok az,csak pár embernek segítek de ők meg köszönik,és ha kell segítenek ők is viszont,sajnos az emberekből azért veszik ki a jótékonykodás,mert ki ölik belölük a sok átverő.
2011. márc. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!