Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire vagy jótékony?

Mennyire vagy jótékony?

Figyelt kérdés
Szerintem egyértelmű a kérdés:)
2011. márc. 20. 12:39
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Semenyire sajnos,mert épp hogy kijövök hó végéig. De ha tehetném,és csak egy kicsivel több pénzem lenne (nem milliókra gondolok),akkor biztos az lennék. Vagyis elöször a saját családomon segítenék,utána másokon.
2011. márc. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Azthiszem Én jótékonynak számítok.

Anyagilag nem állok jól, mert tanuló vagyok, anyám tele hitellel és külön élek, tehát nem a legrózsásabb az anyagi helyzet, de egy alapítvány tagjaként hetente 2 napot segítek rászorulókon és szerdától már a Caritasnál is szolgálatot teljesítek szabadidömben.

Ennyi telik ki tölem, egyenlöre.

2011. márc. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Hajléktalanak nem adok, de régen a gyerek mentősök negyed évente küldték a csekket. A kérésemre. Most szünet van, nem kérek csekket.
2011. márc. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
97%
Mindenkinek segítek akinek tudok.Ha megtehetem,de csak azoknak akik meg is érdemlik:)
2011. márc. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Hát én sajnos anyagiakban egyáltalán nem tudok jótékonykodni. Ettől függetlenül bárkinek szívesen segítek, ismerősnek, ismeretlennek.. (ellenségnek nem). Utcán kéregetőknek nem szívesen adok, mert nem tudom, hova kerül a pénz.. Maradok azoknál, akikről tudom, hogy mire használják.

Egyébként én ahhoz a kisebbséghez tartozok, aki a legszívesebben állatokon vagy környezetvédelmi problémák elleni küzdelemben segít(ene).

Mikor embereken segítettem (anyagiakban..), kihasználtak, lehúztak és azóta is nyögöm a terhet:( Szóval nem vagyok jó abban, kiben lehet bízni..

2011. márc. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
35%
Semennyire.
2011. márc. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 Tinker Bell ***** válasza:
100%
Én sajnos semennyire, mert még tanulok, de tervezem, hogy amint munkám lesz segítek az embereken. Még nem tudom melyik alapítványt fogom választani. Anyuméknál szokott úgy lenni a munkahelyén, hogy összeszedik időnként a gyereket kinőtt holmijait (köztük az enyémet is), beviszik és mindenki válogat a saját gyerekeinek. Teljesen ingyen természetesen.
2011. márc. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
40%
Én nem vagyok az.Nincs miből.Amúgy meg rajtam sem segít senki.
2011. márc. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
59%
En probalok az lenni, de most mar megnezem, hogy hova mit adok. Regebben gyerekkent eleg sokat adtam koldusoknak, mert feltem toluk, meg is bantam ezt. Rajottem, hogy penzt nem szabad adni, mert azt barmire elkolthetik. Alapitvanyoknak szoktam adni ruhat, konyveket, olyan haztartasi gepeket, berendezesi cikkeket, amiket nem hasznalok mar. Mostanaban elutasito vagyok, ha valaki megkeres, hogy penzzel tamogassak alapitvanyt vagy egyebet. Nem erdekel mar, ha bunkonak neznek. Ha ilyen megkeres mondjuk egy bevasarlokozpontban, meg sem allok. Par eve ilyet nem mertem volna megtenni, szoval buszke vagyok arra, hogy nem vagyok mar annyira kihasznalhato. :)
2011. márc. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Es emellett sokan megkeresnek munka ugyben, de mindig ingyen csinaltam, most mar ez sem lesz igy. Az embert nagyon ki tudjak hasznalni, utana meg az utcan sem ismerik meg!
2011. márc. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!