Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tesómmal tenni,...

Mit lehet tesómmal tenni, vagy mondani?

Figyelt kérdés

Tesóm most 20 éves, anyujékkal és velem is úgy beszél mintha csak egy kutyák lennénk.

Legkedvesebb szava hozzám hogy "f*szomat érdekel" Anyut minden cigánynak lehordja, természetesen nem vagyunk cigányok. Ha valamit segít pl: a fizetéséből leadja a pénzt, azt felhántorgatja.

Utobbi napokban még durvább, mert vett egy autót, kölcsönt anyujék vettek fel rá. És már azt hangoztatja hogy vissza fogja adni nem sokára az összeset, mert fel van neki hántorgatva. MIKOR 1 SZÓVAL nem mondta neki anyu a pénzt.

Tönkre teszi a családot, mert anyut is nem egyszer ütötte meg. Mit csináljunk?


2011. márc. 20. 11:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Én mihamarabb kidobnám a házamból az biztos! Csodálaom anyudékat,hogy eddig hagyták fajulni a dolgokat.Beszéld megvelük és költöztessétek ki!
2011. márc. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Megütötte a saját anyukáját, és ti ezt hagyjátok? Ha a tesóm 200 kilóval nagyobb lenne nálam, én akkor is nekimennék, az biztos! Hogy képzeli, hogy bántja az anyját?? Én ezen nagyon kiakadtam! A szüleid helyében már rég kihajítottam volna a házból. Nagykorú, úgyhogy most már simán lehet. Apád mit szól ahhoz hogy megütötte anyukádat?
2011. márc. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát ellökte onnan. De mint mondtam nem egyszer ütötte meg, legtöbbször akkor mikor apa nincs itthon. Engem is vert már meg nagyon. Tesómat (21 éves a másik tesóm) már folytogatta is meg. Aput meg már lökte is fel. Volt hogy apunak az összes sörét kiöntötte az udvarra. Nem normális.
2011. márc. 20. 12:02
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak vigyázva azzal a kidobással! Ha elzavarják őt otthonról, képes nem fizetni a részleteket, és akkor a kérdező szüleinek kell visszafizetni a kölcsönt. Ám a pénz visszafizetése után, én is utilaput kötnék a talpára.
2011. márc. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát igazából az van amit a 3. mondd.
2011. márc. 20. 12:06
 6/9 anonim ***** válasza:
Én feljelenteném, komolyan. Nálunk a nevelőapám balhézott sokat,én meg nem féltem kihívni a rendőrséget. Volt még 1-2 ilyen eset, azóta kussol.
2011. márc. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Következő alkalommal lehet az lesz.
2011. márc. 20. 12:13
 8/9 Cuky123456789 válasza:
Szerintem pszichológushoz kellene el vinni, ha máskép nem megy, akarata ellenére. Ez nem mehet így tovább, ez ne játék.
2011. márc. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A tesodnak valami baj van a fejével orvoshoz kéne vinni.
2011. márc. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!