Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon kívánom a csokit, a...

Nagyon kívánom a csokit, a nővéremnek van, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szóval a nővéremnek van 1 finom barackos boci tábla csokija

de már így is sok csokit loptam tőle és 400 ft-al tartozok neki:D amit amint lehet visszaadok, de nem bírom már csoki nélkül, mit csináljak?:O a nővérem nincsen itthon:S


2011. márc. 19. 14:20
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy a csokira van szükséged?

Ha megszerzed, megeszed, utána mi lesz? 5 perc múlva? Mit akarsz 5 perc múlva? Egy kis chips-et? Vagy még egy kis csokit?

Nem a csokit akarod, csak unatkozol.

2011. márc. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
De jó, hogy van nővéred! Adj neki egy puszit, miután megetted a csokiját, és mond meg neki, hogy őt még a csokinál is jobban szereted. Így biztos lehetsz benne, hogy a következő csokiból is kapsz majd.
2011. márc. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Hívd fel a nővéred, és kérdezd meg, hogy ehetsz-e a csokiból. Kérdezés nélkül szerintem ne edd meg. Ha meg is engedi, akkor is csak egy kicsit egyél belőle. Max. a felét.
2011. márc. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Egyél valami gyümölcsöt vagy mosd meg jól a fogad
2011. márc. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

NEHOGY MEGEDD!!!

nekem is volt egy időszak amikor nagyon kívántam a csokit, amikor csak lehetett azt ettem.

de rájöttem hogy nem is olyan jó ez így!

és igaz.

nem jó fél perc alatt betömni 1 tábla csokit, egészségtelen.

ha éhesnek érzed magad egyél 1 kis kenyeret vagy valami mást, de nem csokit!

ha megkérdezed a nővéred akkor talán ad belőle 1 kicsit, de a lopdosásról szokjál le!

meg a csokiról!

2011. márc. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

"kint zuhog az eső , vagy gépezni vagy tévézni tudok csak:S"

Meg csokit zabálsz...

Jövő héten meg találkozunk a Fogyókúra rovatban, ahol válaszolok az "Úristen, SOS, öt kilót kéne leadnom szombatig, hogy csináljam?"- kérdésedre.


Inkább tornázgass, takarítgass, és legyél úrrá a csokivágyon, egyél egy kis kekszet, vagy édeset, hogy leküzdd.

Vagy hívd fel nővéred, és kérdezd meg, megbonthatod-e a csokiját.


Összességében pedig legyél kreatívabb, és ne csak tévézni tudj esőben.

2011. márc. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképp ne edd meg! Az én húgom is mindig ellopja a csokimat(és soha nem adja vissza, még le is tagadja)és nagyon rossz az amikor megyek a szekrényhez, keresem, hogy hol van, mert úgy megkívántam a saját csokimat, erre nincs sehol. Kb. minden héten ez van. Megyek a húgomhoz, hogy -Hol van? Megetted?

-Nem, dehogy is!

- De látom rajtad, hogy te voltál!

- Na jó, én voltam, de a te hibád. Miért nem etted meg hamarabb?

Így szokott ez nálunk menni. Olyan csalódás az amikor kezdenéd enni és nincs sehol. Mondjuk nem is annyira ezért haragszok rá ilyenkor, hanem mert ha nálunk csoki van, azt anyukám veszi, és ugyan annyit vesz neki is mint nekem. Ha mondjuk neki nem venne, szívesen adnék belőle neki, de így ez akkora pofátlanság, hogy az övé mellé még az enyém is kell neki, hogy erre berágok nagyon. Utálom a telhetetlenséget. Szóval szerintem semmikép se edd meg, nem örülne neki, mert az az övé! Igyál inkább kakaót, ahogy előttem is írták.

2011. márc. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Menj el a boltba,és vigyél ernyőt,egy kis esőbe még nem halt bele senki.Iskolába se mész,ha esik?
2011. márc. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
na hogy döntöttél?????
2011. márc. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Edd meg. Biztos nem fog érte szólni,én legalábbis nem szólnék a hugomnak ha venne belőle,vagy megenné,mert tudom hogyha kívánom akkor nem lehet leállni,énis imádom a csokit,és sokszor vettem az övéből,mégsem szólt,pedig észrevette. Vegyél belőle,és megmondod hogy nagyon kívántad.
2011. márc. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!