Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek? (Kérdésed...

Mi a véleményetek? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú)

Figyelt kérdés

szóval: a legjobb barátnőm olyan mióta elköltöztek olyan fura, régen megállás nélkül dumáltunk, most meg, ha szól hozzám 10 szót egy nap, sokat mondok :SSSS

mit csináljak??? én próbálok kedves lenni, mondtam ha van vmi baja nekem elmondhatja, de olyan rossz érzés, hogy néha észre sem vesz :(((


2011. márc. 18. 16:50
 1/9 A kérdező kommentje:
bocsi :( hülyén fogalmaztam, siettem :(
2011. márc. 18. 17:19
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom,hogy hány évesek vagytok,de úgy látom,hogy a barátnődnek vannak új barátai az új lakóhelyükön....
2011. márc. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem hinném.... legalábbis azt mondta nem ismer senkit :)
2011. márc. 18. 18:36
 4/9 A kérdező kommentje:

ja és 14 vagyok

igazából úgyis más középsuliba megyünk és lesznek más barátaim(gondolom)

2011. márc. 18. 18:38
 5/9 anonim ***** válasza:
Szép, hogy máris dacosan más barátnők felé kacsingatsz;)
2011. márc. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

megváltozott a körülötte lévő környezet,elszoktatok egymástól stb...nem olyan már mint régen.Ez van...nem csinálhatod vissza sajnos.Próbáld meg vele ezt megbeszélni,ha továbbra is tartani szeretnéd vele a kapcsolatot.Talán rendbe jön minden,ha pedig nem akkor ennek így kellett történnie,majd találsz más barátnőt: D

Egyszer külön válnak útjaitok és változtok.

2011. márc. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az egészben az szomorított el, hogy te annak örülsz, hogy azt mondta, hogy nincsenek más barátai :-)

Viszont te szépen beletörődsz, hogy úgyis lesznek újak. Ez utóbbi rendben is van, teljesen normális, de az előző már nem annyira.

Szegény lehet, hogy traumán esik keresztül a költözés miatt. Nem az ő döntése volt valószínűleg, és ő lehet maradt volna a régi helyen, ott már ismerős volt, kényelmesen érezte magát. Emberekre,különösen gyerekekre nagy hatással van az ilyesmi. Egyszerűen szomorú szerintem. Ha igazi legjobb barátnő vagy, akkor tarts ki mellette, lássa, hogy nem minden változott meg. És kérdezgesd, hogy mi baja lehet, egyszer csak kimondja, vagy említsd meg neki, hogy gondolod rossz lehet, hogy elköltöztek, de te attól még az lb-je vagy.

2011. márc. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

én nem örülök annak, hogy nincsenek más barátai!( csak örülök, hogy , hogy nem azért nem vagyunk jóba mert egyszerűen lecserélt)

csak zavar az, hogy én mindent megteszek, hogy jóba legyünk, őt meg nem érdekli :S nincs is nagyon más barátom rajta kívül, és egyedül érzem magam, ezért mondtam, hogy jövőre remélem lesznek barátaim


én mindig úgy képzeltem el, hogy ez egy életre szóló barátság lesz, tudom, hogy rossz neki, hogy elköltöztek, és váratlanul jött :(


csak azt nem értem, hogy miért nem mondta el, hogy elköltöznek!? gondolom nehéz lehet, de ha elvileg legjobb barátnők vagyunk és tudja, hogy nekem mindent elmondhat

:((



és tudom most mi rólam a véleményetek, hogy egy önző r*banc vagyok, csak magamat sajnálom, de eléggé elkeseredtem :(

2011. márc. 22. 16:59
 9/9 A kérdező kommentje:

ja és az utolsónak: én mondtam már 1000x, hogy rám mindig számíthat és így is gondolom :)

és nem is tudom már neki mi lenne a jó, mert itt maradhatott volna az apukájával, mamájával, vagy keresztanyukájával, mégis elment :(((

2011. márc. 22. 17:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!