Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ilyen anya nem szereti a...

Az ilyen anya nem szereti a gyerekét?

Figyelt kérdés
aupair vagyok náluk, a kislány 6 éves. Az anyukája sokat dolgozik, reggel köszönés nélkül megy el, este is hiába van itthon(és én már nem dolgozom), a kislány egyedül játszik. Sosem kérdezi meg miket csináltam a gyerekével, csak számon kéri h megtanítottam-e neki a verset, zongoráztunk-e. Hogy amúgy milyen napunk volt az nem érdekli. A gyerekét túlzott elvárások elé állítja, és ha az végre mesélni kezd neki, ő olvas stb. Sőt, még az is előfordul, h megeszi a lánya édességét kérdezés nélkül(a kicsi csak ritkán ehet, de ha kap). Szereti egyáltalán? h lehet h ennyire nem törődik vele?
2011. márc. 17. 21:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
87%

az úri családokban ez anno így ment. a nőnek is bizonyára ez természetes.

a kislányon látod a szeretet és figyelemhiány jeleit? pl sokat rosszalkodik, ha az anyja is ott van? mert ez azt jelenti, h fel szeretné hívni magára a figyelmet.


amit te tudsz tenni, az annyi, h szereted a kislányt, és törődsz vele, ha már az anyja ezt nem teszi meg.

2011. márc. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Lehet hogy csak nem tudja kimutatni, vagy fáradt.

Apukám volt ilyen típus, egyszerűen nem tudta felém kimutatni az érzelmeit, De! attól még tudtuk hogy szeret bennünket, mert mindent képes volt akár a föld alól is előteremteni. Gügyögni nem tudott az igaz, és a gyerekprogramokra is anyukám vitt el, de nem tudtam apumtól olyat kérni amit előbb utóbb ki ne harcolt volna. :) Van ilyen is, nem feltétlenül arra kell gondolni, hogy aki ilyen az nem szereti a gyerekét. Szereti, csak nem biztos hogy ezt kifelé is tudja kommunikálni.

2011. márc. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
van édesapa is. Ő amint hazaér a lányával van, játszanak, olvasnak együtt. (pedig ő dolgozik és keres többet) Törődik vele. Hozzá ragaszkodik is a kislány, az anyja szinte hidegen hagyja.
2011. márc. 18. 10:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!