Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akarjam ezt a kapcsolatot?

Akarjam ezt a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Van egy férfi.Akinek van egy felesége akivel folyik a válás.van neki 3 gyermeke.Nekem van 2 gyerekem és jelenleg én is válok.Tudomásomra jutott hogy a férfi még mindig szexel a "volt "feleséggel.Kérdésem az lenne ,hogy akkor most engem akar vagy a feleségét?Még nem szóltam neki hogy tudok a dologról de már nem tudom sokáig titkolni.Én akarjam e a kapcsolatot vagy adjam ki az útját?
2011. márc. 17. 11:51
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Kérhetném hogy normális választ küldjetek.Így is rossz ha még belém rúgtok nem lesz jobb.Köszi.
2011. márc. 17. 12:19
 12/14 anonim ***** válasza:
93%

Ez a legnagyobb hiba amit egy nő elkövethet: "de ugye ez fog változni? ugyeugye az meg fog változni?"

NEM. Ha a pasi téged akar, akkor nem szexel mással, pusztán azért mert papíron még házasok. A házasság nem ok a szexre ha már állítólag téged szeret. De a gyakorlat azt mutatja, nagyon nem. Különben nem tudna megdugni mást. Gyakorlatilag megcsal téged, egy olyannal akit már nem szeret, na ez általában arra utal hogy egy tetűvel van dolgod. Nem is kérdés, mit tegyél.

2011. márc. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
90%
Amennyiben igaz a hír, szakíts a pasassal, legalábbis ha hagyományos, normális kapcsolatra vágysz.
2011. márc. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Itt kérdezed meg, hogy akarjad-e?!?

Ezzel az erővel dobj fel egy érmét: ha fej, akarjad, ha írás, akkor nem akarjad!

2011. márc. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!