Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon egyszer mindenki lesz...

Vajon egyszer mindenki lesz szerelmes?

Figyelt kérdés
2011. márc. 16. 23:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül. De a legtöbben igen.
2011. márc. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, csak a legtöbben nem abba, aki viszont szereti.
2011. márc. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Minél több embert ismersz meg annál nagyobb az esélye.

Csak hát sose te döntöd el hogy kibe szeress bele...

2011. márc. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem igen. még az is, akiről addig azt hitted, h jégből van szíve :D
2011. márc. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 dag ***** válasza:
75%
én már kő kemény 23 éves srác vagyok, de még soha nem voltam! érzéketlen vagyok. soha nem is leszek szerintem!
2011. márc. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy végignézek exbarátaim során, rájövök, egyik mellett sem a szerelem tartott ott. Volt akinél fellángolás, volt hogy birtoklás és büszkeség.. De szerelmes csak egyszer voltam, viszonzatlanul, úgyhogy ezt nem is sorolnám a többi közé:(

Szerintem nagyon ritka az igazi, őszinte, érdek nélküli kölcsönös szerelem. Keresni kell, mert ez lehet a legjobb dolog a világon.. Remélem, egyszer mindenki átesik rajta, én is:)

2011. márc. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nem
2011. márc. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A kérdésre a válasz: Szerintem nem!

De én nem is bánom. A szerelem dugába dönti a józan észt, a racionalitást. Teljesen elvakít és olyan embereket kezdesz el miatta hanyagolni, akiknek rengeteg mindent köszönhetsz és akár életed végéig kitartanának melletted, akármilyen emberré is válsz. Viszont az, aki iránt viszonzottan vagy anélkül szerelmet táplálsz csak egy múló ragály. Ami lehet gyönyörű, de valaki a természeti katasztrófákért van oda... Azt is gyönyörűnek találja aztán, mikor rájön, hogy leomlott a háza már nem annyira tetszik neki.

2011. márc. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, kivéve Bones Brennan-t.
2011. márc. 17. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Chuck Norris nem.
2011. márc. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!