Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt venné észre...

Mennyi idő alatt venné észre a férjed, ha koplalnál?

Figyelt kérdés

Azért ide tettem a kérdést, mert a kapcsolatra vagyok kíváncsi, nem a koplalásra.

Szerinted mennyi idő után tűnne fel neki? Mennyire figyel Rád?


2011. márc. 16. 10:00
1 2
 1/14 Olga néni ***** válasza:
85%
Ha rendszeresen együtt ebédeltek például, egy-két nap alatt észre kell hogy vegye. A testeden (meztelenül) egy, másfél hét alatt látszódnia kell, ha tényleg figyel rád.
2011. márc. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Én kb 3-4 óra múlva észrevenném, hogy nem eszik a párom, mivel együtt eszünk naponta 3x-4x.
2011. márc. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
nekem (rossz) szokásom, hogy elfelejtek enni, eszembe sem jut, ezért minden áldott nap megkérdezi mit ettem, egyből észreveszi azt is ha nem ettem s azt is ha azt mondom, hogy ettem pedig nem, úgyhogy ha akarnék se tudnék koplalni... nem fogyózok, ha kívánok valamit akkor megeszem, akármennyit, de mivel nincs étvágyam el tud telni úgy is egy nap, hogy kávé meg tea meg víz :)
2011. márc. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Mivel együtt eszünk,azonnal.
2011. márc. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%

első este


napközben ha nincs időm akkor képes vagyok nem enni,hiznom kellene,nem koplalok,csak elfelejtkezem róla,és csak bekapok 1-2 csokit


igy este addig nem alszik nyugton amig nem látta hogy ettem normális kaját is,meg nasi az esti film közben

2011. márc. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%
Azért 1-2 étkezés kimarad az szerintem még bőven nem koplalás... Ha egy napig nem eszik valaki, az sem, ennyi van hogy nekem is kimarad, pedig nem koplalok egyáltalán, de ha nem vagyok éhes, nincs étvágyam akkor nem eszek, akkor se ha vacsoraidő van...
2011. márc. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Engem állandóan kínálgat csokival, sütivel, így hát amikor nem kérek, tudja, hogy ép vigyázok a vonalaimra.
2011. márc. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Az első hétvégén.

Hét közben nem feltétlen reggelizünk együtt, mert nem egyszerre kezdünk. Ebéd a munkahelyen, vacsizni meg csak akkor vacsizunk, ha nagyon éhesek vagyunk. Szóval hét közben nem tűnne fel neki. De hétvégén együtt eszünk. Akkor tuti észrevenné.

2011. márc. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Pár nap alatt. 1-2 napig még meg lehet magyarázni, miért nem vacsizom, pl. nem vagyok éhes, fáj a gyomrom stb. De tovább nem hinne el ilyen kifogásokat, azt mondaná, hogy ha beteg vagyok, menjek orvoshoz, ha meg nem, akkor egyek normálisan.

A normális alatt azt értem, hogy ne koplaljak, hanem egyek pl. zöldséget vagy joghurtot, mert egyébként szeretnék fogyni 5 kilót, és ezt tudja.

2011. márc. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
pár óra alatt, mivel mindig együtt eszünk...
2011. márc. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!