Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akiben nem volt "mindig is",...

Akiben nem volt "mindig is", mikor alakult ki az anyai ösztön?

Figyelt kérdés

Elsősorban azok válaszára lennék kíváncsi, akik sokáig nem vágytak gyerekre, de valamikor ez megváltozott.

Bizonyos életkorban magától jött, vagy a gyerek születésével alakult ki?


Nem arra gondolok, amikor valaki szeretne gyereket, de külső okok miatt nem lehet, hanem olyanokra, akik korábban nem nézegettek játszótereket, vagy nem érdekelték (anyai ösztön szempontjából) a gyerekek, de ez valamikor megváltozott.


2011. márc. 16. 07:57
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Gondozás adja magát. Én el sem tudtam képzelni mit csinálok majd egy babával, és simán ment minden, mintha mindíg is ezt csináltam volna :D Amilyen fiús voltam elötte, az egész család ki volt akadva, hogy ez nekem mennyire megy :) A védőnő, meg az orvos állandóan helyeseltek, meg bíztattak, és tényleg semmi gondom nem volt. Meg baba segít sokat, bújik hozzád, pár hét után már tudja hogy te vagy az( ill előbb is tudja, csak nem tud visszajelezni ), később már reggel mikor kinyitja a szemét mosolyog rád :) A személyiségfejlődés, meg ahogy egyre értelmesebb lesz...hááát, az nagyon bulis :DD Most négyéves lesz a lányom, és olyan beszólásai vannak, hogy sírva röhögünk :D

Pl este lefekvés után egyszercsak megszólal: " Anya! Jaj anya, én úgy szeretlek téged...én úúúúgy szeretlek, mint egy tehén!!!" :DDD A tehén volt a legnagyobb állat ami hirtelen az eszébe jutott, csak ezt így hallani...hát minimum fél óráig röhögtünk :DD

2011. márc. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!