Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ezért haragszik?

Most ezért haragszik?

Figyelt kérdés
Az az igazság , hogy már 4 hónapja vagyunk együtt a fiúmmal és imádjuk a filmeket . Mindig összejárunk és dvd-zünk ,a hétvégén is így volt . Néztük a filmet és volt a filmben egy helyes színész volt, nagyon jól nézett ki meg minden és tökre bejött meg nagyon néztem is :$ és a fiúm meg ezért haragudott meg mert én egy színészen csorgattam a nyálam de hát ........ úgy sem fogok találkozni a színésszel soha akkor miért haragudott meg ? És akkor most nekem kéne bocsánatot kérni ?
2011. márc. 15. 19:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de nekem nagyon szarul esne, ha a pasimmal filmet néznék és ő a színésznőt istenítené, meg rá csorgatná a nyálát. Gondolj már bele, neked hogy esne fordított esetben.
2011. márc. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
55%
Hát, nem vagyok benne biztos, hogy nagy csillagkapu atlantisz rajongó is vagy :D De én éppen tegnap jelentettem ki a páromnak, h baromira bejön Ronon. Ő meg válaszolt, neki Teyla jön be. És ennyiben maradtunk :D 20/L
2011. márc. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Hát de a filmet nézni kell... :D Te ezt tetted. Elmondtad a véleményedet, ennyi. :D Ez még egy kapcsolatot se tett tönkre.
2011. márc. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Idővel túl fogtok jutni ezen az időszakon is. Amikor én összejöttem a barátommal először mi is féltékenykedtünk kölcsönösen akár sztárokra is. Ma már én kérdezem meg hogy szerinted ez a csaj jól néz ki.. stb. Majd hozzászokik! Ameddig tabu addig viszont ne említsd.Én is csak titokban bálványoztam :D
2011. márc. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!