Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Huszonéves Férfinak születésna...

Huszonéves Férfinak születésnapi ajándékötlet? Fontos.

Figyelt kérdés

Már van egy ötletem,de az nem biztos,h létre fog jönni..

Nem régóta vagyunk együtt ahhoz,h tudjam mire vágyik...

Minden érdekli,mindenre nyitott ember,elég sok mindene megvan,de konkrét érdeklődési köréről nem hallottam még.

Valami személyesre is gondoltam...de tanácstalan vagyok.:(

Ötletek?

Azon is gondolkoztam,h írok valamelyik hozzátartozójának,hogy adjon ötletet,az nem gáz?


2011. márc. 15. 18:13
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Gondoltam én is vmi szexjátékos dologra,de azt inkább mondjuk évfordulóra v valentin napra lenne jó,mert a szülinap az szóljon csak róla :)
2011. márc. 15. 19:01
 12/15 anonim ***** válasza:

Én a páromnak 2 koncert jegyet vettem. Van egy kedvenc zenekara, akiknek a koncertjére akárhányszor elszeretett volna menni, valamiért nem jött össze, de nagyon vágyott rá.

Pár apró könnycsepp megjelent a szemében, amikor kibontotta a borítékot és a nyakamba borult. Szóval, ha van vmi hasonló a mit a párod szeretne próbáld teljesíteni...

2011. márc. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Tééényleg, előfizetés playboyra?:) Na jó, csak vicceltem. :) Egy karóra nagyon sexi, és férfias tud lenni. Nem szereti véletlen a karórákat? :)
2011. márc. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Lehet kapni már száz forintért egyszerű óraszerkezetet. Ezt beleépíted egy szép színes CD közepébe(esetleg rajzolhatsz is rá valamilyen személyeset) és kész is van:))
2011. márc. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Itt van bőségesen ajándék ötlet férfiaknak:


[link]

2014. szept. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!