Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Huszonéves Férfinak születésna...

Huszonéves Férfinak születésnapi ajándékötlet? Fontos.

Figyelt kérdés

Már van egy ötletem,de az nem biztos,h létre fog jönni..

Nem régóta vagyunk együtt ahhoz,h tudjam mire vágyik...

Minden érdekli,mindenre nyitott ember,elég sok mindene megvan,de konkrét érdeklődési köréről nem hallottam még.

Valami személyesre is gondoltam...de tanácstalan vagyok.:(

Ötletek?

Azon is gondolkoztam,h írok valamelyik hozzátartozójának,hogy adjon ötletet,az nem gáz?


2011. márc. 15. 18:13
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ja és nincs túl nagy anyagi keretem..
2011. márc. 15. 18:14
 2/15 anonim ***** válasza:
14%
A Parfüm mindig be szokott válni :)
2011. márc. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy szép határidőnapló (könyvesboltokban nagyon szépeket lehet kapni, pl. az Alexandrában), ha szeret olvasni, akkor egy különlegesebb könyvjelző. Így hogy nem tudod miket szeret, mi a hobbija, tényleg elég nehéz, és így személyesebb ajándékot sem nagyon fogsz tudni neki venni :S

Esetleg egy virágkosarat is csináltathatsz (vagy csinálhatsz te magad is). Némi virág tűzőhabba, különlegesebb bor, csokoládé a kosárba a virág mellé.

2011. márc. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Hát ha engem nézünk én valami technikai cuccnak örülnék legjobban :D 20 éves vagyok
2011. márc. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
tűzkő, bicska
2011. márc. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
65%

Ha esetleg hord nyakláncot hozzá egy medál olyan amiről tudod, hogy szereti. Mármint, én páromnak első karácsonykor egy ezüst medált vettem a nyakláncára, ami egy sast ábrázolt. Tudtam, hogy oda van az ilyen jellegű dolgokért (Magyarország, címer, sas, zászló akármi)

Törölköző esetleg amin a neve van, vagy egy személyes felirat, amiről minden egyes törölközésnél eszébe jut, hogy tőle kaptad. Valami jó könyv, mondjuk egy olyan amit "celeb"-ek írtak, pl Frey Tamás a Megmentő című könyve nagyon jó, tuti tetszene neki...

2011. márc. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
24%
A páromnak legutóbb lávalámpát vettem, nagyon szeretett volna már elég régóta. Ez 5000 Ft alatt kijön, vagy kb ennyiért (ami jobbacska)
2011. márc. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 AtyeszLL ***** válasza:
82%

Férfimagazin előfizetés,

VIP jegy a kedvenc csapata meccsére,

bármilyen technikai kütyü a kocsiba,

közösen felhasználható sex játék,

egy vagány kés, vagy pénztárca, pénzcsipesz, 2dl-es flaska, zippo, szivar.


A parfümöt, pulcsit, ékszert, nyakkendőt, pizsamát, törölközőt, celebkönyvet FELEJTSD EL!


A nők az orgazmust színlelik, a férfiak meg azt, hogy mennyire örülnek az ajándéknak.

2011. márc. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Vagy csinálj neki valamit:) Mit szólnál egy CD alapú órához?
2011. márc. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Hú,köszönöm sok jó ötletet kaptam.

Egyébként az ilyen parfümös ajándékokat én sem szeretem,és azt írni is akartam,h ilyen "tömeg ajándékokat" kizárnám.

Utolsó: pontosan milyen ez az óra? :D

2011. márc. 15. 18:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!