Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Húgom elkezdett kavarni egy...

Húgom elkezdett kavarni egy pasival, pedig ott van a férje, mi lesz így velük?

Figyelt kérdés
Az egyetlen húgom 3 éve házas, van egy 2,5 éves unokahúgom. Koncerteken fotóz, kulturális programokon stb. Már nem tudom pontosan, hogy hol, de azt hiszem, valami kiállításmegnyitón ismert meg egy vele egy idős srácot, és 2 hónapja róla áradozik. A srác elkezdett neki udvarolni, egy dalt írt róla, amit elgitározott, meg ilyenek. Húgom meg elment vele koncertre, találkozgattak és ez megy egy ideje. Sógorom semmit nem sejt, mert megszokta, hogy a húgom állandóan dolgozik, hiába még nincs 3 éves a gyerekük, így is. Húgom nem tudja, hogy feltettem ezt a kérdést, meg idegeneknek kérem ki a véleményét, biztos kiakadna. Én neki is mondtam, hogy nem fogok beleszólni, mert nekem ehhez nincs közöm, de oké, hogy izgalom, meg művészlélek, meg nem tudom, de ne keveredjen bele semmi szerelmi kalandba, ez valószínűleg fellángolás. Féltem őt, de már azt sem tudom, milyen tanácsot adjak neki. Tesók vagyunk, nyilván, hogy megbeszélünk mindent, de ha ezt meséli, úgy érzem, hogy belekevert ebbe és én leszek a "bűntársa". Rohadt lelkiismeretfurdalásom kezd lenni. A srác totál füves, meg szabadgondolkodású, meg mit tudom én, a húgomnak meg ez láthatóan nagyon bejön. Én, mint kívülálló, mit tegyek? Beleszólni nem fogok, de ha hozzám jön panaszkodni, hogy mit csináljon, akkor hogy adjak így neki akármilyen tanácsot is? Légyszíves segítsetek.
2011. márc. 15. 17:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle mi a fenének ment férjhez,nem gondolja hogy ilyen felelőtlenül nem lehet viselkedni.
2011. márc. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
szerencsétlen csávó...még most kéne neki elmondani amíg nem olyan késő
2011. márc. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Ha jó neki,hogy hazavágja a házasságát,és a családi életét az az ő baja.De a férjének joga van tudni.Én megmondanám a hugomnak,ha ő nem mondja el,akkor te fogod.Gondolj bele fordított helyzetben te szeretnéd-e tudni,hogy életed párja porig aláz,és aszerint dönts.
2011. márc. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Azért kicsit durva azt tanácsolni, hogy árulja be a saját hugát... Nem voltam ilyen helyzetben, de ez az ő élete, és neki kell meghoznia a döntéseit, aztán vállalni a következményeket... Egy jó testvérnek pedig szerintem egyszerűen mellette kell állni, még akkor is, ha elítéli, amit csinál...
2011. márc. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
Miért lenne durva? A csávó meg továbbra is legyen a háta mögött megalázva meg kiröhögve? Ha kiderül és megtudja h rajta kívül többen is tudtak róla mégjobban kiakad... Ha te lennél a csaj férje helyében egyszer megnézném hogy akkor is ideírnád-e ezt.
2011. márc. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Persze az ő élete,de másik kettőét teszi tönkre,mert nem fér a bugyijába.
2011. márc. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én nem fogok bekavarni, az biztos. Legszívesebben az egészbe bele se keverednék, ha nem nekem mondaná el a dolgot. Kezdjük ott, hogy rá se ismerek. Van elég gondom, nekem ugyan nincs gyerekem, egyedülálló srác vagyok, meg 29 évesen is egyetemre járok, de tele vagyok gondokkal, nem hiányzik még ez is. El fogja cseszni. Nem tudom, mit csinálnak mikor találkoznak, de nincs kedvem belegondolni. Állítólag csak "barátok", de közben azért mindenféle jó pasi a csávó.
2011. márc. 15. 18:01
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne keverj be.Nem fog ez sokáig tartani,és nem is biztos hogy van köztük valami,csak lehet hogy imponál a tesodnak ez a törődés amit kap a másiktól,és majd szépen észbekap.Nem arról hires a kisgyerekes párok élete hogy marha nagy idill lenne otthon,nemtudhatod mi zajlik otthon a 4 fal között a férjével,de gondolom messze nincs a kapcsolatával megelégedve a nővéred.
2011. márc. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nem mondtam, hogy helyeslem a dolgot... Egy ismerős, egy barát árulkodhat... De egy testvér, akiben megbízik az ember, az szerintem nem... Ez egy életre megpecsételné a kettejük kapcsolatát... És a sógor nem biztos, hogy mindig az marad, de a testvér igen... Tehát szerintem semmiképpen nem szabad szólnia... És én a párom testvérétől nem várnám el, hogy elmondja nekem... Mert nyilván bármekkora féreg lehet a testvére, akkor sem fog ellene fordulni... És ez így van jól... Viszont ha egy ismerősről lenne szó, akkor megharagudnék, ha nem szólna... Én ezt így értettem...
2011. márc. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!