Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi jelenti a 100%-os boldogság...

Mi jelenti a 100%-os boldogságot? Egyáltalán van ilyen?

Figyelt kérdés
Én kimondhatnám, hogy az vagyok, de egy régi tragédia beárnyékolja az életemet, így azt érzem, hogy soha sem tudnék boldog lenni teljesen.Át lehet lépni a rosszon?És hogyan?
2011. márc. 11. 22:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ilyen nem létezik. Csak az érte való vágyakozás. A múltat pedig szép lassan hátra kell tolni és előre nézni.
2011. márc. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

22:53 -masnak

én nem azt mondtam, hogy bármit könnyedén ki lehet zárni.. azt írtam hogy 'meg kell tanulnunk kizárni'. számomra ez néha napján sikerül, de még msot is sokszor van olyan, hogy épp boldog vagyok, eszembe jut valami, és azonnal elmegy a kedvem. onnantól kezdve nem vagyok igazán önmagam.

2011. márc. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Nekem az jelentené a 100%-os boldogságot, ha megfektetne az a 48 éves tanárom, akihez vonzódom.

Üdv.: 16/L

2011. márc. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:

17.06-os

Te szegény.... De komolyan!

2011. márc. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Miért is?
2011. márc. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

16 évesen miért vonzódsz egy 48 éveshez?

Én 18/F fagyok, és a felnőtekkel találom meg igazán a hangsúlyt, de azt még gondolni sem gondoltam, hogy egy 48 éves nővel lefeküdjek.

2011. márc. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

16 évesen miért vonzódsz egy 48 éveshez?

Én 18/F fagyok, és a felnőtekkel találom meg igazán a hangsúlyt, de azt még gondolni sem gondoltam, hogy egy 48 éves nővel lefeküdjek.



Kedves Utolsó!

Ezt nem lehet megmagyarázni. Ez kémia.

Bár már volt viszonyom egy 42 éves férfival, én sem gondoltam, hogy egy 48 éves férfihoz fogok majd vonzódni. Az illető a magántanárom, és amikor közelebb húzódik hozzám.... :$

2011. márc. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

A 18/F vagyok


Szerintem ez nem kémia, hanem lélek, ha érted, hogy mire gondolok... Ezért nem haragszok rád, hogy egy olyan emberbe vagy szerelmes, aki az apád lehetne, csak valahogy bizarrnak tartom. Én sem jövök ki a velem egykorúakkal, de a felnőtekkel csak beszélgető viszonyban vagyok.

Egyébként mit jelent az a jel, amit az írásod legvégére tettél?

2011. márc. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!