Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi jelenti a 100%-os boldogság...

Mi jelenti a 100%-os boldogságot? Egyáltalán van ilyen?

Figyelt kérdés
Én kimondhatnám, hogy az vagyok, de egy régi tragédia beárnyékolja az életemet, így azt érzem, hogy soha sem tudnék boldog lenni teljesen.Át lehet lépni a rosszon?És hogyan?
2011. márc. 11. 22:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
mindenkinek van "tragédiája", sokszor nem is egy. ezek ellenére/mellett kell és lehet boldognak lennünk
2011. márc. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:

Van


[link]

2011. márc. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Az régen volt. Ne a múltban élj.
2011. márc. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:

Előzőnek:

Persze jó tanács. De ezek csak szavak. Az idővel nem múlnak el a múlt sebei, a múlt torzításai. A tüneti kezelések pedig csak a felszínt gyógyítják, nem a mélyt. Az emberi túllépés mögött általában tüneti kezelés van.

Persze igyekezni kell, de önmagában kevés.

Tudom, énnekem is van "múltam", és ez valóban (be)árnyékoló hatása.

/am a linkelős illető vagyok/


kérdező: sztem Ne vesd el "azt" a lehetőséget se/

2011. márc. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
nincs 100%-os boldogság. valami mindig beárnyékolja. nekünk az a dolgunk, hogy megtanuljuk kizárni a rosszat és élvezni a jót.
2011. márc. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy át kellene lépnem rajta, de úgy érzem, hogy egyszerűen nem megy.A szüleimről van szó.

Meghaltak, amikor még csak 17 éves voltam.Egy felelőtlen ember miatt, aki részegen vezetett.Egyke vagyok testvérem nincsen.A nagyim maradt mellettem, de Ő is elment.90 éves volt.Van egy klassz gyermekem, egy csodálatos fiú, aki már kamasz, szerető férjem, akinél jobbat nem is kívánhatok, biztos megélhetés, stb., mégis, amikor a fiam azt kérdezi, hogy neki miért nincsenek nagyszülei (a férjenek is meghaltak), akkor mi az istent lehet mondani???

2011. márc. 11. 22:48
 7/18 anonim válasza:

22.47


"Valami mindig beárnyékolja." Igaz. Lehet hogy nem is gondolnánk, de ez legtöbbször mi magunk (is) vagyunk. Illetve bennünk van az, ami beárnyékolja. Nem csupán a körülményeinkből, hanem a reá adott válaszreakcióinkból, azaz a mi lényünkből. A rosszat hogy tudod kizárni 22.47-es, mikor sokszor belőlünk jön elő?! Gondolj bele!

2011. márc. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Én a múltban élek. (Nem a fenti linkelő vagyok, csak innen eszembe jutott.)
2011. márc. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Még fiatal lehetsz, nem gondolkodtál egy 2. gyereken? Lehet, hogy lelkileg jobb lenne, és nem is lenne annyi időd a múlton rágódni. Egy kineziológus esetleg tudna segíteni a múlt lezárásában és elfogadásában.
2011. márc. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

23:01 vagyok


18/F vagyok, de nem szeretnék gyereket 35 éves koromig, vagy talán soha...

2011. márc. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!