Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől jó egy férj? Mikor...

Mitől jó egy férj? Mikor mondják azt valakire hogy jó férj?

Figyelt kérdés

Aki mindent megcsinál az asszony helyett?:)

Na jó viccet félre téve!

Mikor számitt valaki jó férjnek?


2011. márc. 10. 11:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%

Aki mindent megcsinál az asszony helyett az egy balek, vagy papucs. :D

A jó férj, olyan, mint az én férjem.

Nem iszik, nem dohányzik, nem járkál el szórakozni, jó apa, segít ha kell, megértő, figyel rám szeretkezésnél, nem csak saját magára. De nem egy papucs, aki mindent megcsinálna helyettem. Lehet rá számítani, férfias, kedves, nem felejti el a dátumokat (szüli, névnap, évforduló). ..és még sorolhatnám.

2011. márc. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%
az első válaszolóhoz még hozzátenném, hogy nem nézi le a női nemet semmiféle szempontból.
2011. márc. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
56%

Olyan, mint az ENYÉM. :-)


Laza, ha kell, bulizós, ha kell, itthon családapát játszós, romantikus, figyelmes, segít amiben kell, és nagyon jó apja a gyerekeinknek.

2011. márc. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor jó egy férj, ha az alapvető nézeteik megegyeznek a feleségével (ezért lehet, hogy ugyanaz az ember valakinek álomférj, valaki meg nem bírja elviselni), valamint képes és hajlandó megbeszélni a problémákat és konszenzusra jutni.

Ja és képes beírni a telefonjába az ünnepeket és beállítani egy emlékeztetőt, hogy ne felejtse el :P

2011. márc. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Szerintem nagyon nehéz meghúzni azt a határvonalat hogy az ember ne menjen át papucsba és mégis rendes legyen,de ugyanakkor ne tünjön egy papucsnak!

Én csak azért tettem fel ezt a kérdést,mert engem párszor lepapucsoztak,csupán azért mert oda figyelek a páromra.Rendessen beszélek vele,elé megyek munkába elég sokszor,viszek neki virágot,egyszoval oda figyelek rá,én úgy gondolom hogy nem papucs módjára,de mondták már rám hogy mekkora papucs vagyok,szerintem egyeltalán nem vagyok az és a párom szerinte sem,akik ezt mondják azok csupán csak irigykednek szerintem!

2011. márc. 10. 11:40
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy irigykednek. Titokban minden nő ilyen "papucsra" vágyik, és legbelül a pasik is szeretnének ennyire "papucsnak" tűnni :)
2011. márc. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha nő mondta, akkor irigy, ha férfi, akkor szerintem ő nem meri kimutatni az érzéseit, és ezért aki meri, az neki papucs.

Egyébként egyetértek 11:27-el.

Ha egy nőnek valamiért az jön be, hogy "belerúgnak kettőt", neki biztos nem lennél jó férj.


Remélem egyszer velem is törődik valaki ennyire....

2011. márc. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Elég nagy tévedésban vannak azok, akik azt mondták rólad, hogy papucs vagy. Gondolom, hogy nem nők voltak...

Egy férj érti a feleségét, és ismeri, hogy mit szeret, mit nem szeret, próbál férfi módon a kedvében járni. Sokan szertnének olyan férjet, aki elébük megy munka után, virágot vesz nekik, meg hasonlók. Csak irígykedni tudok.

Tehát a jó férj, támasza a felesgének (erőt kívánő dolgokban segít), férfias, előzékeny (nem önző), ismeri és érti a feleségét, és tudja értékelni. Példát mutat a gyerekeinek, tanítja őket arra, amit ő maga is tud.

Rossz tulajdonságai persze mindenkinek vannak, de azt csak tudomásul kell venni, változni úgy sem fog.

2011. márc. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem attól jó egy férj, amitől jó egy feleség. Ez kölcsönös. :) Nem attól hogy mindent megcsinál, hanem segít, ha azt látja, hogy mondjuk asszony ki se látszik a munkából, de ugyanígy fordítva is. Nem csak a háztartásban, gyereknevelésben segít, de tanácsot ad, meghallgatja a másik véleményét, gyengéd, kimutatja az érzéseit (bár ezt nem mindenki tudja, attól még mert nem mondja, lehet jó férj/feleség). Nekem kb. ettől jó férj a férjem, jól érzem magam, ha Vele vagyok, várom, hogy együtt legyünk, hogy hazaérjünk este mindketten. Szeretek Vele mindent csinálni.
2011. márc. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Elég nagy tévedésban vannak azok, akik azt mondták rólad, hogy papucs vagy. Gondolom, hogy nem nők voltak...


Hát érdekes mert is is,mindkét nem mondta már!Pedig tényleg nem viszem túlzásban és abszolut nem érzem magam papucsnak,kinézetre sem egy papucs nyáldózer vagyok,csupán csak szeretek a kedvében járni és szeretem jó kedvre derítteni.Mert amikor ő jól érzi magát,akkor én is jól érzem magam és ezt jó látni és jó érzéssel tőlt el.Sokan azt gondolják hogy ezeket csinálom,hogy mekkora egy pacsker lehetek otthon,pedig egyeltalán nem így van,csupán irigykedik a sok seg.gfej,hogy ő nekik egy nulla az érzelmi intelligenciájuk és csak a monoton megszokott hétköznapokról szól a nyomorult életük.Én mindig probálok valami vicceset belecsempészni az életünkben,ahogy ő is és nem a megszokott kerékvágáson haladni ahogy a legtöbben és szerintem ez fáj a sok nyomorult életünek!:)

2011. márc. 10. 14:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!