Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Polett...

Mi a véleményetek a Polett névről?

Figyelt kérdés
2011. márc. 9. 14:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem nem gáz. Nincs bent az 5 kedvencem közt, de olyan nevet, amire nem lehet hülye gúnyverset költeni, olyat nem lehet találni.

Pl. Enikő - enni kő'


Jó oldala, hogy egy gyerek viszonylag hamar meg tudja tanulni kimondani (nincs benne R, illetve S, SZ, így selypítésmentesen mondható.)

Nekem az is tetszik benne, hogy nem becézhető idióta módokon, lásd Erzsébet - Böske, Bözsi, Erzsók stb.

Kicsit idegenes a hangzása, de szerintem használható név. Amelyik gyereket meg nem a neve miatt csúfolnak, azt azért mert szemüveges, vagy mert kövérebb/soványabb, vagy épp ciki a pulóvere. Persze meg kell próbálni nem megszívatni még ezzel is, de a Polett azért elfogadható.

2011. márc. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem meg tök aranyos. Nem egy szokványos átlag- és tömegnév, pont ez a jó benne. :) Egyébként meg, ha a gyerekek csúfolódni akarnak, minden névhez ki tudnak találni valamit.
2011. márc. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem egy szobalány neve lehetne a csengetett mylordból.
2011. márc. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Nekem ez az egyik kedvenc nevem.

24/L

2011. márc. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik kedvenc nevem, nagyon szép és különleges, olyan előkelő hangzása van.
2011. márc. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
van egy ismerősöm akit így hívnak, szerintem tök jó!
2011. márc. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Tubarózsa ***** válasza:

Szia! Gimiből egy sulis társamat hívták így. elöször meglepödtem mert akor hallottam elöször ezt a nevet. de ez a lány egy kedves, barátságos, aranyos, vicces, örökmozgó csajszi volt így nekem csak jó jutt eszembe erről a névről:)

20L

2011. márc. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Szerintem gyönyörű ez a név.
2012. febr. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

szerintem is nagyon szép és egyedi név,ez biztos nem lesz tucatnév,és kisebbségi név....

És amúgymeg nehogy már az alapján dönts hogy itt kinek tetszik... :) ha nektek ez tetszik,akkor kit érdekel másnak tetszik-e vagy sem?? Ha nekem a következő lány lesz,ez vagy egy másik név lesz ami közül választani fogunk!

2013. febr. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!