Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell ennyire kicsesznie...

Miért kell ennyire kicsesznie apámnak anyummal?

Figyelt kérdés

Szüleim elváltak már több, mint egy éve, anyukám kezdeményezte és ezért apám nagyon haragszik rá, tudnillik szerinte a válás szégyen, dehát nem csodálom, hogy anyum elvált apámtól. A helyzet az, hogy még mindig mennek a harcok anyum és apum között, bár ha anyumon múlna, nem kéne harcolni, lehetnének jóban, mint például a nagybátyám és az ex-felesége (ők naponta beszélgetnek, az anyukánál laknak az unokatesóim, így a megmaradt ételeket átviszi a nagybátyámnak, stb.)

Apám nagyon sokat keres (feleségével egy hónap alatt másfél milliót), meg folyton azt mondogatja, hogy mennyire szeert minket, de ez nem látszik, 2 bátyám van, és havi 150 ezer gyerektartást fizet, de anyukám is tudja, hogy ez kevés (én meg az egyik bátyám most vagyunk a nagyon növős korban, így sok ruhát kell venni, meg nagyon sokat eszünk), de apum nem volt hajlandó megemelni a tartásdíjat, ezért anyum beperelte. Ma volt a tárgyalás és anyum mesélte, hogy rengeteg dolgot összehazudott apám. Vegyünk például egy dolgot úgy, ahogy apum vallotta a bíróságon, és ahogy rajta kívül mindenki más tudja, azaz az igazság.

Apám szituációja: A bátyám kulcscsontja valamilyen edzésen eltörött 4 hete, azonnal vitte egy kórházba (mert elvileg anyum nem volt hajlandó elvinni), ahol nem volt megfelelő az ellátás, így még aznap este 9kor vitte egy másik kórházba 1 óra utazással.

Az igazság pedig az, hogy a bátáym kulcscsontja febr. 2-n törött el, amit akkor egyéb okok miatt nem mondhatutnk el apámnak, de még azt se jegyezte meg, amit mondtuk, hogy mikor törött el. Amint anyumat értesítették a dologról, ment azonnal a bátyámért, elvitte egy kórházba, ahonnan gyakorlatilag elküldték a fenébe, ezért másnap (mint említettem, késő volt tényleg) mentek egy másik kórházba, ahol kapott merevítőt a derekára meg cuccot, amire rárakhatja a kezét, hogy ne lógassa. Most 2 hete apám elvitte röntgenre, hogy mi van akkor a kulcscsontjával, de ugye apám ezt vallotta az első kórház látogatásnak.

Továbbá azt is hazudta apám, hogy a gyerektartáson felül még fizet nekünk összesen havi 70-80 ezret a különórákra, amikből marad nekünk is zsebpénznek. Valójában 15 ezret ad fejenként, ami nekünk nem elég, főleg, mert ebből 10 ezer egy olyan különóra, amit maga az apám erőltet mindhármunknak (ne menjünk bele, hogy miért). Érdekes, azt is akarja, hogy ne hagyjam abba a sportolást és a táncot, de megemelni se akarja a "zsebpénzt".

Mint utólag kiderült, apám ügyvédje jóban van a bírónővel, így már nem is csoda, hogy anyum 3, azaz három perc alatt elvesztette a pert.

Sok "kisebb", vagy jelen esetben jelentéktelen dolgot hazudott még, amik miatt nagyon haragszom rá. Ennek ellenére, amikor tlaálkozunk, nem tudok haragudni rá, csak amint elmegyünk tőle, rögtön eszembejut, hogy milyen jól játssza az ártatlan mintaapát.

Mellesleg apám folyton azt mondogatja főleg nekem, hogy mennyire szeret minket, de ezek szerint anyumat jobban utálja, mint amennyire szeret minket. Ugyanis csak arra gondol, hogy mekkora nagy ász, 400ezret kell fizetni anyumnak, mert elvesztette a pert, az viszont feledésbe merül, hogy mivel amit apám fizet, az nem elég tartásdíjra, így ugye anyum meg a férje is eltart minket, de ők már nem oylan jómódúak, mint apám és emiatt a 400ezres tartozásnak mi isszuk meg a levét.

Miért csinálja velünk ezt apám?


2011. márc. 8. 14:56
 141/195 anonim ***** válasza:
100%

most ne várd h leirja,69%-osként irt,már egy ideje nem ir,gondolom elment aludni,ahogy én is lassan

de holnap visszanézek


11 évesen neked még nincs ágyban a helyed? nekem annyi idősen már rég fal fele fordulva kellett aludnom...

2011. márc. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/195 A kérdező kommentje:

Anyukám lent alszik a nappaliban...

Ismersz? O_O Basszus.. ha te is blöffölsz... Én besírok. :D

2011. márc. 9. 22:03
 143/195 anonim ***** válasza:
100%
Hát Sütiszörny, ha ismered, és tisztában vagy a helyzetével, akkor szégyelld magad, mert neked lett volna elsősorban kötelességed jelezni, iskolában, rendőrségen, gyámügyön, akárhol, hogy itt egy gyerek szükséget szenved. Nem most kell jól leosztani, akik tenni akarnak valamit. Szégyelld magad.
2011. márc. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/195 anonim ***** válasza:
100%

sütiszörny:D jópofa

friss regisztrációval...


kérdező: nem kell 2 névvel irnod

és nem hülyités


ha pár napon belül nem derül ki h kiment a gyámügy,erőt veszek magamon és én deritem ki a cimed,nem túl nehéz,infós vagyok:)

2011. márc. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/195 A kérdező kommentje:
Hát képzeld, az nem az én felhasználóm.. Egy van, de ezt sem tudom bizonyítani. DE NEM KELL GYÁMÜGY, KÖNYÖRGÖM.
2011. márc. 9. 22:06
 146/195 anonim ***** válasza:
100%
Szívem, a hivatalból megindított eljárás az azt jelenti, hogy kötelesek eljárni. Ez nem arra megy, hogy akarod-e vagy sem, ez olyan, mint amikor megnyomsz egy kapcsolót, és kigyullad a villany. Na. Valaki megnyomta a kapcsolót, a villany pedig ki fog gyulladni. Ez nem akarás kérdése.
2011. márc. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/195 anonim ***** válasza:
100%

már megtörtént a bejelentés ha igaz amit a 69%-os ir,és miért ne lenne igaz


ezzel már nincs mit tenni,nem lehet visszavonni,minden ilyet ki kell vizsgálniuk

2011. márc. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/195 A kérdező kommentje:
Én ezt nem bírom idegekkel..Elmegyek.
2011. márc. 9. 22:09
 149/195 anonim ***** válasza:
100%
Mármint aludni, ugye?
2011. márc. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/195 anonim ***** válasza:
100%
már ideje is aludni menned
2011. márc. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!