Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy valaki örökre...

Van olyan, hogy valaki örökre egyedül marad? Nem lesz családja, férje?

Figyelt kérdés

A családomban mindenki 20-23 éves kora között megtalálta a férjét. Nekem meg még a láthatáron sincs senki. Néha az jut eszembe, hogy lehet nekem nincs megírva senki sem, főleg mikor látom hogy a volt osztálytársaimnak ott díszeleg a kezükön a gyűrű, vagy az ultrahangos babás képeiket teszik fel a netre. Sajnos belém az lett "nevelve" hogy fiatalon kell szülni, és ez sokszor rossz érzés. Látom hogy ők révbe értek, én meg...


Bárkinek említem ezt, azt mondják "nem vagy lekésve semmiről" de akkor mások miért sietnek annyira?


2011. márc. 7. 21:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
68%

Kedves 29 éves Nő!


Nehogy azt gondold, hogy a "szépek" mennek a leggyorsabban férjhez...

Hosszú évek tapasztalata alapján mondhatom : az ismerőseim között leghamarabb a legcsúnyább lányok mentek férjhez!!!


Aki kedves, közvetlen, természetes, az sokkal szimpatikusabb a fiúknak, mint a "bombanők"!

Bombanőket senki nem akar feleségül, őket csak 1 napra szeretnék a pasik megszerezni.


Feleségnek kedves, mosolygós, aranyos (nem tetovált, nem kifestett, nem plázacica) lányt szeretne minden fiú, akit nyugodtan bemutathat az anyukájának, az nem fog szívinfarktust kapni.


Az is fontos, hogy te magadat elfogadd, becsüld!!!

Ha te magadat nullának nézed, akkor hogyan várod el, hogy egy pasi becsüljön?!


Tanuld meg : belőled CSAK EGY VAN, különleges vagy, egyedi, megismételhetetlen, pótolhatatlan!!!

Ha te EZT gondolod magadról, akkor a pasi is így fog kezelni!.... :-DDD


Ha BELÜLRŐL szép vagy, akkor lehetsz külsőleg akármilyen, válogathatsz a pasik közül!

2011. márc. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

A 29 éves hölgyhöz írnék én is egy pár sort.

Több száz nem tökéletes hölgynek, lánynak van párja, ment férjhez, szült gyereket és boldogan él.

A másik meg, hogy soha ne írd le magad, hogy te nem vagy szép, mert nem tudhatod hogy kinek mi a szép.

Az hogy valaki talál társat vagy sem, nem a szépségtől függ.

Én pl duci vagyok, mégis van kapcsolatom és lassan családom is. Pedig nem vagyok modell alkat, nem tudok igazán divatosan öltözködni stb... És mégis jóképű párom van.

Kinek mi a szép.... :)

2011. márc. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

29 éves hölgynek: én se vagyok egy szupermodell, de mindig úgy álltam az emberekhez és a pasikhoz is, hogy belőlem csak egy van. A férjem (akkor még nem volt az) mondta, hogy akkor lett biztos benne, hogy szeret, amikor megkérdezte, hogy mit tennék, ha megtetszene neki más? Erre annyit mondtam, hogy "ugyan már, van nálam szebb, csúnyább, okosabb, butább, de olyan, mint én, olyat nem találsz még egyet!". De ezt komolyan is gondoltam.


Kérdező: 24 éves koromig olyan kapcsolataim voltak csak, hogy...hát, inkább elfelejteném :) Fél évnél egy se tartott tovább, a "szingli" időszakok viszont jó hosszúak voltak. Aztán megismertem a férjemet - vele is szakítottunk párszor. Akkor átértékeltem, hogy mit rontottam el, változtattam pár dolgon - most már 4 éve a férjem.

2011. márc. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

ma 22:18


Szintúgy,ez van..

25L

2011. márc. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Falusi vagy?

Azok szoktak ilyen h-ülyén gondolkodni.

Én nem ismertem senkit a baráti-rokoni körömből, akinek 25 alatt gyereke vagy férje lett volna, talán egy barátnőm volt, aki 24 évesen ment férjhez, de ő kivételnek számított.

Minek görcsölsz?

Fiatalon élvezni kell az életet, nem a gyerekvállalás miatt parázni.

És akkor mi van, ha 30 fölött szülsz?

Félsz, hogy megköveznek a vén banyák, akik a padon pletykálkodnak naphosszat?

Költözz el egy normális helyre, egy nagyobb városba vagy külföldre, és senki nem fog belepofázni abba, hogy hogyan élsz.

Legyen már benned egy kis szabadságvágy. Nem akkor érsz révbe, ha lemásolod más életútját, hanem ha megtalálod a sajátodat, és nem hagyod, hogy mások v. a közvélemény befolyásoljon.

2011. márc. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Én se ismerek senkit, aki 25 év alatti és férjhez ment vagy gyereke van...Annál inkább olyan nőket, akik 30-35 évesen szültek. Manapság ez már teljesen normális.


Én is azt mondom, hogy most kell élni, világot látni, munkára koncentrálni, a családalapításig pedig még bőven van időd.

2011. márc. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

A mai fiatalok egy része irtó éretlen valójában lövésük sincs arról mi fán terem az a házasság. Ahogy előjönnek a hétköznapi problémák előtérbe kerül az egojuk és képtelenek arra is hogy normálisan kommunikáljanak és itt vége is a rózsaszín mesének. A fiatalon házasodottak nagy része elválik. Na és vannak a mázlisták akiknek sikerül.A siker nem mindig kor kérdése. Valaki még 40 évesen is egy lökött éretlen gyerek.

29 éves csúnya nőt pedig megértem. Én is ronda vagyok csak épp 37 éves. Az én fejemet is ilyen hülyeségekkel tömték hogy nem a szépség a lényeg hanem a személyiség, bla bla. Hát ez egy nagy marhaság, főleg a fiatalok körében fontos a külső, mert egy hihetetlenül felszínes, szépség és fiatalságorientált világban élünk. / persze vannak kivételek, ha kevesen is./

A legtöbben nem vagyunk igazán szépek de többségünkben mégis van valami vonzó. Mert ugye ízlések és pofonok...

De sajnos vagyunk egy páran akiket olyan külsővel vert meg az élet, hogy csinálhatunk mi akármit akkor se fogunk beleférni az általános közizlésbe. Az én utcámat se veri fel az ablakom alatt, a kegyeimért dúló csatazaj.

Amíg élek vénlány leszek. Egész gyermek és kamaszkorom azzal telt hogy kiszekálták a lelket belőlem a külsőm miatt. Pedig tiszta, ápolt, igényes nő vagyok. Sok fiú barátom van akiknek csak lelki szemetesláda vagyok, ha nő kell másfelé keresgélnek. Inkább kikezdenek egy csini cicababával még ha egy kicsit együgyű is a kicsike de egyiknek se én kellek akármilyen jól elvannak velem. A szerelemhez a szexuális vonzódás is hozzátartozik és vannak akik ezt nem képesek felkelteni másokban, mert nem vonzóak,akkor sem ha kedvesek és emberileg rendben vannak.

Ez a szomorú igzság. Ez pont olyan amikor azt mondják a pénz nem számít. Leginkább azoknak nem akiknek van.Tehát akiknek van pasijuk és boldogok el sem tudják képzelni hogy vannak olyan nők akiken egy életen át átnéz mindenki.

2011. márc. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Azt is lehet más szemszögből nézni, miért kelnek el előbb a kevésbé szép lányok, mint a bombanők. Szerintem ennek nagyon prózai oka van: a legtöbb pasinak nincs hozzájuk önbizalma. Nem egy srácot ismertem, aki gyönyörű lányba volt szerelmes, aztán elvett egy olyan csúnyát, hogy az már szinte túlzás. Vagy önbizalomhiányból, vagy csalódás miatt vesznek el kevésbé szép lányt. De ez nem azt jelent, hogy ők így boldogok. Elismerem, beleszerethetnek valakinek a kisugárzásába, ha kevésbé szép is, de amikor elmúlik a szerelem, ott állnak majd egy csúnya nővel az oldalukon, akit majd megaláznak mindenféle módon. Mert egy nő megérzi, ha nem szép a férje szemében. A pasi meg majd csorgatja a nyálát a szépek után. Nem lett volna jobb, ha olyat vesz el, aki tetszik is neki?

Ezt úgy írom, hogy a kevésbé szép nők közé tartozom, a páromon csak egy idő után vettem észre, hogy nem büszke rám. Már nagyon bánom, hogy belemásztam egy ilyen kapcsolatba, amiben megalázottnak érzem magam. Nem kapok soha egy elismerő szót sem a külsőmre. Ha jó nő van a közelben, én el vagyok felejtve. Keserű és boldogtalan lettem. Nem tudtam, hogy a párom ennyire nem lát szépnek. Ha tudtam volna, sose jövök össze vele. Sokkal jobban tette volna, ha olyan nőt választ magának, aki megfelel az ideáljának. Bár az nem lenne könnyű, mert számomra nagyon szép lányokat is lefikáz. Neki csak a bombasztikus, elérhetetlenül szép nők a jó nők, egy csodaszép Hófehérke, szexuális kisugárzás nélkül neki nem jó nő. Tudom miért nem választott ilyet, mert csórónak érzi magát és mert tudja, hogy úgyis megcsalná őt egy ilyen nő.

Ez van, ezt a pszichológusok is tudják. A külső a legfontosabb, minden termékenységjegyünket az hordozza, aki nem az alapján választ, elfojt magában valamit.


Szerintem én is egyedül fogok maradni, már most is egyedül vagyok, hiába van párom.

2011. márc. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

"Vagy önbizalomhiányból, vagy csalódás miatt vesznek el kevésbé szép lányt."


Nagyon elvagy tájolódva.Más dolog csajozni és más párt választani.A fiatalkori csajozásnál egy fiúnak természetesen a lány külseje a legfontosabb,mivel ezek nem tartós,komoly kapcsolatok hanem csak a dugásról,nyalakodásról meg egyéb maszlagról szólnak.


A párválasztásnál már sokkal fontosabb a választandó nő személyisége mint a külseje.Ugyanis itt olyat kell kiválasztani akivel az ember hosszabb távra tud tervezni(együttélés,közös lakhely,gyerekvállalás...stb).Ehhez pedig olyan társat kell találnia az embernek akinek a személyiségét,viselkedését el tudja viselni,hasonló a gondolkodása,érdeklődése,világnézeti beállítottsága.És nem utolsó sorban hűséges,megbízható.Mert ezek a hosszabbtávú konfliktusmentes együttélés alapjai.


Ebből a szempontból a párválasztásnál pedig lehet hogy egy átlagos vagy csúnyább nő nagyobb értékkel bír mint egy "cicababa".


Nem feltétlenül kell a saját esetedet alapul venni.Nagyrészt a te hibád hogy egy tirpákhoz mentél hozzá.A férfiak többsége nem ilyen.Például én el sem tudnám képzelni hogy ha lenne feleségem ilyen bunkó módon viselkednék vele.Mindenki olyan társat érdemel amilyet választ magának.

2011. márc. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Emile válasza:
a kedves vénlánynak írom: rajtam is átnéznek. (nagyjából.) Én meg férfias vagyok. Voltak olyanok, ketten, akiknek épp az tetszett. Többen is. Férfiak. Akik elég férfiak voltak ahhoz, hogy ne féljenek az én fiússágomtól. De én akkor vagy még teljesen éretlen voltam kapcsolatra, vagy nem volt realizálható a kapcsolat. Nem adtam fel. Az önmagam szeretését nem adtam fel. És azt sem, hogy egyszer majd ÉPPEN engem keres valaki. Neked is ezt kívánom. AKármilyen gügyén hangzik, de magunkat kell szeretni. Az egyáltalán nem könnyű. És igen, ahogy mondod, azzal is szembe kell nézni, hogy vannak, akik egyedül maradnak. Vagyunk. Erre még nincs megoldásom, de lesz. Valahogy megtanulom elfogadni személyiségi károsodás nélkül.
2013. aug. 10. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!