Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy valaki örökre...

Van olyan, hogy valaki örökre egyedül marad? Nem lesz családja, férje?

Figyelt kérdés

A családomban mindenki 20-23 éves kora között megtalálta a férjét. Nekem meg még a láthatáron sincs senki. Néha az jut eszembe, hogy lehet nekem nincs megírva senki sem, főleg mikor látom hogy a volt osztálytársaimnak ott díszeleg a kezükön a gyűrű, vagy az ultrahangos babás képeiket teszik fel a netre. Sajnos belém az lett "nevelve" hogy fiatalon kell szülni, és ez sokszor rossz érzés. Látom hogy ők révbe értek, én meg...


Bárkinek említem ezt, azt mondják "nem vagy lekésve semmiről" de akkor mások miért sietnek annyira?


2011. márc. 7. 21:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
50%

Szia! Nyugi, zsák a foltját. Én is fiatalon akarok szülni, 30 fölött fix, hogy nem fogok, na de ahhoz találni is kell valakit.

22 vagyok, jelenleg szingli, de mégis miért ne találnék párt?

Ne akard görcsösen és majd megjelenik :)

2011. márc. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
igen van olyan!
2011. márc. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
75%
Majd pár év múlva nézd meg a barátokat mikor 2 gyereket nevelnek egyedül havi 90 ezres fizuból minimum a 80 %-al ez fog történi.
2011. márc. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
100%
Persze,hogy van olyan aki élete végéig egyedül marad,de ennek általában oka van. Amúgy ne aggódj,vannak akik 40-50évesen vagy még öregebben házasodnak össze,tehát nem maradnak örökre egyedül.
2011. márc. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
84%
Én is felteszem ezt a kérdést olykor. Lehet, össze kéne jönnünk. :D
2011. márc. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Igen, van olyan is. De ne aggódj... "nem vagy lekésve semmiről"! :D
2011. márc. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Már gyerek koromban is megmondtam, hogy 24 éves koromra megszeretném szülni az első babámat. Szinte megterveztem az életemet, tudtam hogy érettségi után max 2 évig szeretnék még tanulni, aztán legalább 2 évet dolgogzi és jöhet a család (persze ha minden más is adott), és így is lett.

4 hónapja megtaláltam azt az embert aki úgy szeret ahogy azt mindig is szerettem volna, én is nagyon szeretem őt, egy a célunk, család!

Úgy érzem lassan célba érek, már tervbe van az eljegyzés, nyáron házat szeretnénk venni, esküvő, és utána baba.

Ne görcsölj rajta, pár hónappal ezelött én is nézegettem volt oszt társak ultrahangos fotóit, meg esküvői képeit és néha sírva fakadtam hogy az akkori párommal én ilyeneket nem élhetek meg. (nem volt jó a kapcsolatunk)

És amikor már szinte feladtam az álmaimat, jött a mostani párom, akivel teljesülhet minden.

Soha nem tudhatod, lehet hogy jövőhéten jön el az igazi férfi az életedben, és hamarosan ti is boldog család lehettek.

Tényleg nem vagyunk még lekésve semmiről, de teljesen átérzem a helyzetedet.

Tudod, minél jobban görcsöl valamin az ember, annál nehezebben jön el... Ne görcsölj.

Sok szerencsét.:)

22 L

2011. márc. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

"Van olyan, hogy valaki örökre egyedül marad? Nem lesz családja...?"


Jah,szerintem én is egy leszek közülük.Magyarország egy szemétdomb társkeresés szempontjából.Itt nem társat keresnek hanem hibátlan modell embereket amiket az akciófilmekben meg a tini szennymédiában látnak.


Egyébként van jó oldala is a szingliségnek.Mégpedig az hogy az ember nagyobb energiabefektetéssel kűzdhet a hosszabbtávú céljai megvalósulásáért és nem kell senkire se közvetlen odafigyelnie.


20/F

2011. márc. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
29 éves Nő vagyok,nincs párom, se gyerekem, de valószínű nem is lesz.Az igazság az, hogy nem vagyok egy bomba nő, szép sem vagyok, így nem kellek/kellettem senkinek.És szerintem ez már így is marad.
2011. márc. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Igen, nekem több ismerősöm is van, akik most 56-58 évesek és egyedül vannak, nem mentek férjhez (pár évig volt barátjuk) és gyerekük sem született...

Most már nem is fognak.


Igen, van akinek "ez van megírva"!...

2011. márc. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!