Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Mit tennétek...

Mit tehetnék? Mit tennétek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Suliban van néhány barátnőm, akivel nagyon jól megvagyunk. Azonban, mostanában a barátnőim nagyon szemétkednek egy másik barátnőmmel ebből a társaságból, úgy érzem rajtuk, hogy ki akarják útálni a csajszit a "csoportunkból". Én nagyon sajnálom e miatt, próbálok továbbra is sokat beszélgetni vele, de ha ezt a többiek meglátják, megszólnak érte. Gyakorlatilag választanom kell közte és a többi csaj között, de én ezt nem akarom. Mit csináljak?
2011. márc. 7. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
próbáld meg kideríteni, hogy miért akarják kiutálni, majd valahogy magyarázd el nekik, hogy nem éppen szép dolog amit csinálnak, csak úgy lightosan, mert ha szagot fognak téged is kiutálhatnak (ami ha megtörténik, akkor simán hagyd faképnél őket, mert találsz jobb barátokat)
2011. márc. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akik ezért megszólnak,azok nem barátok.Hanyagold őket.
2011. márc. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy kell neked ilyen barát? :(

Már ha barát az ilyen, hogy kiutálnak valakit, és még téged is bántanak.

Ezek szerint te leszel a következő.


Én úgy lennék vele, hogy inkább legyen egy igaz barátom, mint száz ilyen.

De nem dönthet helyetted senki.

2011. márc. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kell feladd egyiket sem, csak nem egy időben kell velül lenned. Aztán ha több a soknál, eldöntöd neked melyik típus ér többet. Barátok jönnek mennek, nyíltnak kell lenni, és ne hagyd, hogy rossz irányba tereljenek. Ha megszólnak, akkor kezdenek már nem is olyan jó barátok lenni nem ? Korlátoltak. Tudom nehéz helyzet ezt átélni, de a saját érveidre, érzelmeidre, eszedre hagyatkozz. Máris próbálnak téged befolyásolni az nem jó. Mondd meg nekik figyi nekem szimpi és kész, de ettől még lehetünk barátok nem ? Legyél határozott. Ha nemet mondanak, akkor pedig tiszta sor..
2011. márc. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!