Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet ilyen helyzetben...

Hogy lehet ilyen helyzetben normálisnak maradni?

Figyelt kérdés
még csak 19 vagyok, de bő egy éve, h nincs barátom. Ezzel nem is lenne baj, mert normális. A problémám az, h minden testvéremnek van(a kisebbeknek is), és ezek rendes komoly kapcsolatok. A legjobb barátnőim is mind párt találtak mostanában. Örülök a boldogságuknak, de őszintén szólva kicsit összeszorul a szívem, és elkap a magányosság időnként. Tudom, h ez nem jó, és h emiatt már annyira rágörcsöltem, h az nem normális. Szeretnék lenyugodni és józanul hozzáállni a kérdéshez, h majd ha jön vki, akkor majd lesz, addig ne idegeskedjek. Hogyan tudnám ezt a hozzáállást elérni? Úgy érzem belekerültem egy ördögi körbe, minél jobban próbálom annál jobban észreveszem magamon h tökre begörcsöltem...
2011. márc. 7. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, hogy így érzel. De ha nem megfelelő társsal vagy együtt, akkor ezt az állapotot sírnád vissza.. Tűzz ki magad elé célokat, amit egyedül is meg tudsz valósítani, foglald le magad! 19 évesen egyáltalán nincs azzal baj, hogy nincs barátod! Nem vagy tapasztalatlan, hiszen korábban is volt kapcsolatod, de az nem baj, ha kimarad 1-2 év! Legalább jobban megismered önmagadat!
2011. márc. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
(Egyébként nekem 3 éve nincs, és minden testvér-rokon-barát boldog párkapcsolatban él..)
2011. márc. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

15-18 éves koromig én is így voltam,h minden barátnak,unokatestvérnek volt kapcsolata,nekem nem,de most meg nekik nincs,nekem meg már ugyanaz a barátom 3 éve:)

ne keseredj el,és ne görcsölj miatta,hanem inkább használd ki,h nem kell alkalmazkodnod egyelőre senkihez,a bulikban azzal táncolsz,akivel akarsz,annyi időt töltesz a barátaiddal,amennyit csak akarsz,stb,és emiatt nem orrol meg rád senki...próbálj meg ellazulni kicsit,örülj magadnak,és hamarosan te is találsz párt magadnak:)

2011. márc. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Normalis hogy igy erzel, ezert fogadd el ezt az erzesedet is, meg ezt az allapotot is. Ezek magadban tisztazasa utan javaslom, hasznald ki az idöt, mert nem veletlenül vagyunk itt, arra, ami egy idöszakban a legjobb. Nezd pozitivan, mi jo ebben. Tanulas, tanfolyamok, celok, ennek erdekeben akar külfoldre is mehetsz dolgozni (nincs kötöttseged), önepites...stb.
2011. márc. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Beszélgess magaddal, hangosan sokszor erről. Hogy neked most tényleg annyira kell barát, vagy csak a többiek miatt. Ha utóbbi, akkor hangosan beszéld le magad, hogy nehogy irígy, féltékeny legyek már, mikor én most nem is veszek meg a dologért.

Én mikor valami bajom van és egy idő után rájövök, elkezdek magammal hangosan beszélni, és tök jó terápia ám. Egész másképp hangzik, mint ha az ember magában gondolkodik. Mintha kivülállóként látnád magad.

Nem vagy lekésve semmiről, ahogy mondod normális ha nincs barátod. Majd lesz. Ne mindig erre gondolj, erőltesd magad pozitívan látni, még mikor a többiekkel vagy is !

2011. márc. 8. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!