Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Üresség, miért van ez? Nem...

Üresség, miért van ez? Nem tudom mi ez az üresség ami most bennem van?

Figyelt kérdés
Ma halt meg a nagyapám 20éves vagyok és nem tudom miért nem fáj miért érzek inkább ürességet!!
2011. márc. 7. 14:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert még nem dolgoztad igazán fel. Ehhez el kell telnie egy kis időnek. Valakiből sokkal később jön ki. Valakiből másnap... De az igen ritka, ha valaki már a kezdetektől fogva mély fájdalmat tud érezni. Teljesen normális ami most veled történik.

Nagyon mély részvétem.

2011. márc. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
22%

"Mert még nem dolgoztad igazán fel. Ehhez el kell telnie egy kis időnek. Valakiből sokkal később jön ki. Valakiből másnap... De az igen ritka, ha valaki már a kezdetektől fogva mély fájdalmat tud érezni. Teljesen normális ami most veled történik.

Nagyon mély részvétem."


Köszönjük doktor úr.



kérdező, Tőlem is fogadd őszinte részvétem

2011. márc. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Itt kaphatsz segítséget:www.gyaszolok.hu,www.gyaszportal.hu,www.vigasztalodas.hu oldalak.

Mondj el mindent, amit nem tudtál neki elmondani, jót, rosszat egyaránt.Keressél szeretet teljes családtagokat, barátokat, akik meghallgatnak. Szerintem még nem fogtad fel, hogy elveszítetted őt.Ne szégyenkezz, ha olyat érzel, ami nem jellemző rád.

2011. márc. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Sajnos az a dolog ezzel jár.....:(

Részvétem!!!!

2011. márc. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is kb. 20 voltam. Aznap én sem éreztem semmit.

Később zokogva írtam egy verset...

2011. márc. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat...
2011. márc. 7. 17:31
 7/9 A kérdező kommentje:
Annyira furcsa hogy sírni sem tudok már....
2011. márc. 7. 17:33
 8/9 anonim ***** válasza:

Azért nem fáj, mert még nem fogtad fel, hogy nincs többé. Még várod vissza. Tudod, hogy hiába várod, ezért van az űr, de még nem fogtad fel.

Én pl. a mai napig érzem ezt az ürességet 2 év után is. Még mindig úgy érzem, mintha élne. És ez szerintem azért van, mert nem tudtam elbúcsúzni tőle, betegségem miatt nem mehettem el meglátogatni a kórházba. Ha belegondolok, még meg sem sirattam rendesen. Tuti hogy még nem fogtam fel, pedig rettenetesen szerettem.

2011. márc. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm...
2011. márc. 9. 11:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!