Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől van ez? (üresség)

Mitől van ez? (üresség)

Figyelt kérdés
Mikor nagyon kiborulok, és órákat végigsírok, utána totál érzelemmentes vagyok...Teljesen üresnek érzem magamat, se jó, se rossz érzések nincsenek bennem, mondhatni, csak vagyok érzelmek nélkül.
2011. szept. 9. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Erre én is kíváncsi lennék... Velem is előfordul ilyesmi. Bár én néha alapból érzelemmentes vagyok sajnos nem csak akkor amikor kiborulok:D
2011. szept. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én ha kiborulok, ha sokk ér... és nagyon érdekelne hogy mért van, mert semmi logikus magyarázatot nem tudok erre
2011. szept. 9. 19:22
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok biztos benne, hogy miért, de lenne egy tippem.

Tegyük fel ér valami rossz dolog, kiakadsz valami miatt, és nagyon sokáig csak sírsz, sírsz és sírsz, és a végén úgy kisírod magadból a sok rosszat, hogy miután kiadtad, teljesen lenyugszol. És annyira nyugodt leszel,hogy nem érdekel semmi. Jó dolog aminek örülhetnél nincs, a rosszat már kiadtad, így nincs semmilyen befolyásoló tényező ami miatt jó vagy rossz kedved lenne, hanem csak a nyugodtság van, és ezt érzed te érzelemmentességnek. A nyugalmat...

Nem lehet?

2011. szept. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Elég jó elméletnek tűnik, amit az előző válaszoló írt.

Emlékszem 3-4 éve voltam egy pszichiátriai vizsgálaton és valamire azt mondtam, hogy ürességet érzek és a pszichiáter válasza egy sejtelmes 'aham' volt. Tehát biztos van valami jelentősége ennek az érzésnek, de fogalmam sincs h mi. Halványan rémlik vmi h ez az esetemben inkább jó dolog volt, tehát azt hiszem ekkor zárta ki azt a lehetőséget,h személyiségzavaros vagyok

2011. szept. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi :) Mennek a zöld kezek
2011. szept. 11. 21:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!