Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van hófehér üresség a...

Miért van hófehér üresség a youtube videok helyén?!

Figyelt kérdés

Néztem ma egy filmet, s az egyik part-ról való továbbhaladásnál egy eddig nem látott youtube lap jött be, s azóta nincsen kép, csak hang...........Mi ez?!?!

http://www.youtube.com/watch?v=yy556ACxJ2I&NR=1&feature=fvwp


2011. márc. 3. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem semmi gond vele. Nincs véletlenül kikapcsolva a javascript a böngésződben?
2011. márc. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nincs................Mondom, épp néztem egy filmet, s mikor tovább léptem egy másikra, ilyem lett, s mást sem tudok megnézni, a saját videoimat sem..............:(
2011. márc. 3. 15:16
 3/5 anonim válasza:
nekem is ez a problémám, nagy fehérség, csak hang van... érdekelne a megoldás!!!
2011. márc. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

szia! utolsó vagyok! én is feltettem a kérdést és segített valaki: Egy beágyazott youtube videón, ami megy hiba nélkül, jobb klikk és settings. ott a legelső fülnél Enable hardware acceleration-nél a pipát vedd ki

mostmár működik

2011. márc. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hopp! Ahha...........köszi, megvan! Húúúú.........de mi a Sz..r ez amúgy?!

Köszönöm a segítséget!

2011. márc. 5. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!