Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak most a férjemmel?

Mit csináljak most a férjemmel?

Figyelt kérdés

Férjem alapból is nagyon horkol, az utóbbi napokban alig tudtam aludni miatta. Ma náthás is lett, mondta, hogy kiköltözik éjszakára a nappaliba, mert semmit se fogok tudni aludni így.

Most vettem észre, hogy mégis elaludt a hálóban...

Nincs szívem felkelteni, de már hívja az elefántcsordát :(


Nehezítés: én csak hidegben és tévére tudok elaludni (állati rossz alvó vagyok sajnos, már gyerekkorom óta).

Egyszer kiköltöztem már a nappaliba én, de nem lett jobb, ott meg a túl nagy csend és a meleg miatt nem tudtam aludni, ugyanúgy néztem a plafont :(


Ha ébren lenne, gond nélkül kicuccolna, de most már nincs szívem felébreszteni. Viszont már előre félek, hogy egész éjjel nem fogok megint aludni :(


2011. márc. 4. 22:33
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Voltam orvosnál, de miután mondtam, hogy egész kicsi gyerekként is fennállt már ez, mondta, hogy akkor alkati kérdés, nem kóros.

Állítólag típus kérdése is, hogy ki milyen alvó. Aki már gyerekként is jó/rossz alvó, az simán ilyen típus.


Gyerekkori emlék: reggelente apám jött ébreszteni, még el se ért az ágyig, én arra felpattantam, hogy az ajtó surlódott a padlószőnyegen.

2011. márc. 4. 23:27
 12/14 A kérdező kommentje:

Kerítettem egy sört a hűtőből, remélem hatni fog.

Illetve most csend lett, gyorsan lehúzom a sört és tiplizek aludni, hátha egy darabig még csendben marad :)


Köszönöm a válaszokat mindenkinek!

2011. márc. 4. 23:30
 13/14 anonim ***** válasza:

Szerintem is visszaaludna.

Remélem alszol már !

Máskor meg kérd meg , hogy a nappaliba telepedjen, vagy kérdezd meg baj e, ha felébreszted, hogy költözhet ki a szobából, mert neked is fontos az alvás, visszatud e aludni.

Jóccakát!

2011. márc. 5. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Próbáld meg a Hova gyógynövényes tablettát, gyógyszertátakban és drogériákban lehet kapni. Én azt szoktam szedni 2-őt este és borsmentateával öblítem le, akkor van mikor 5-6 órát egyhuzamba alszom vagy ha fel is ébredek visszaalszom. Persze nem mindig sajnos, mert van mikor órákig tart az elalvás, de akkor úgy tűnik nekünk ez a karmánk!

22/N

2011. márc. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!