Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak most a férjemmel?

Mit csináljak most a férjemmel?

Figyelt kérdés

Férjem alapból is nagyon horkol, az utóbbi napokban alig tudtam aludni miatta. Ma náthás is lett, mondta, hogy kiköltözik éjszakára a nappaliba, mert semmit se fogok tudni aludni így.

Most vettem észre, hogy mégis elaludt a hálóban...

Nincs szívem felkelteni, de már hívja az elefántcsordát :(


Nehezítés: én csak hidegben és tévére tudok elaludni (állati rossz alvó vagyok sajnos, már gyerekkorom óta).

Egyszer kiköltöztem már a nappaliba én, de nem lett jobb, ott meg a túl nagy csend és a meleg miatt nem tudtam aludni, ugyanúgy néztem a plafont :(


Ha ébren lenne, gond nélkül kicuccolna, de most már nincs szívem felébreszteni. Viszont már előre félek, hogy egész éjjel nem fogok megint aludni :(


2011. márc. 4. 22:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerezz be horkolásgátlót. Patikában lehet kapni.

Magadnak meg füldugót, vagy vatta a fülbe.

2011. márc. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Nincs a nappaliban tévé? Ha nincs,akkor vigyél ki egy rádiót és kapcsold be.A csend ezzel megszünik.A meleget is meg tudod oldani.Tekerd le a radiátort és nyisd ki az ablakot.
2011. márc. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Patikában lehet kapni Pl: Adenol horkolásgátló spayt.De több féle van.Próbáljátok ki.
2011. márc. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem simán visszaalszik. Én párom is felrázom ha horkol, mert én is szarul alszom és csak csendben tudok aludni. Még azt is meg kell várnom míg a felettünklakő süketek kikapcsolják a TV-t végre...


Amúgy van valami betegséged ami miatt gyerekkdorod óta rosszul alszol? Én olyan 6 éves korom óta nem tudok aludni talán 20-30 olyan éjjelem volt azóta, hogy 8 órát horpasztottam ébredés nélkül. Szóal itt is szar a helyzet. :(

22/N

2011. márc. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
97%
én hagynám pihenni. egy éjszakát kibírsz a nappaliban. ha már nagyon álmos és fáradt vagy úgyis elalszol.
2011. márc. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%
Attól függ, hogy vissza tud-e aludni, ha felébresztik, jó alvó-e?
2011. márc. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

22:42 - szerintem "genetikai" dolog, mert már ovisként se tudtam délután aludni, meg gyerekként is éberen aludtam, bármilyen neszre azonnal felültem.


A férjem jó alvó, még le se ér a párnára a feje, már alszik.

Nekem még fáradtan is min. egy óra, amíg elalszom. Kivéve, ha alkoholt ittam, annak erős altató hatása van. Más pörög tőle és táncol, én meg együltő helyemben elalszom.

2011. márc. 4. 23:03
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Mellettem is itt horkol a férjecském ezerrel. :) De én nem is vagyok álmos. Igazából mindig is csak a hajnali, reggeli órákban tudtam aludni. Ha huzamosabb ideig korán kellett kelni, akkor sem tudtam hamarabb elaludni. Főleg ha feszültebb vagyok, akkor aztán még ennyit sem alszok. Ha horkolnak mellettem, akkor meg szinte semennyit.
2011. márc. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%

akkor a probléma egyszerűen orvosolható..

szekrényből elő az a rég tartogatott whiskey aztán gyerünk az aljára nézni :P

2011. márc. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem simán visszaalszik akkor. Ébreszd fel és kérd szépen menjen ki aludni, holnapra meg szerzel rádiót és kihűtöd a nappalit.

Én párom is ugyanilyen jó alvó. Én sem tudtam oviban pihizni sem, egyedül 1 alkalomra emlékszem mikor aludtam. Voltál evvel orvosnál? Én voltam, de nem írt gyógyszert, mert amikor egyet nagynehezen felírt az is az ablakon kívül landolt, mert Apukám szerint tiszta begolyózott és kába lettem tőle.

2011. márc. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!