Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vonzom be az alábbi...

Miért vonzom be az alábbi férfitípusokat?

Figyelt kérdés

1. önmagára nem adó, igénytelen, de magától eltelő

2. 30/40/50 éves, házas, gyerekes

3. de nevezhetjük 2 B-nek is mint alfaj főnökeim, sulis koromban tanáraim



Mindig ezeket vonzom be, nagyon ritka a kivétel.

Nem értem mivel váltom ezt ki de mindig ezek a tipusok, azok akik nyomulnak. Elegánsan, nőiesen öltözködöm, ha tehetem, semmi túlzás, vagy kirívó. Mit csináljak másképp?


23 L


2011. márc. 3. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Ismeretlenül nem tudjuk megmondani, hogy miért az ilyen emberek próbálkoznak be nálad. Sztem ezt így lehetetlen megmondani. Talán azért mert ilyen emberek vannak a környezetedben?
2011. márc. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%

Nem bevonzod őket,egyszerűen csak így alakult. Ha tudatosan mindig rájuk gondolsz,akkor vonzod be őket.

Gondolj az ideálodra,és akkor őt vonzod be! :)

2011. márc. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Legyél igényesebb a férfiakkal való ismerkedésben. Először ismerj meg valakit jól,csak azután kezdj vele bármilyen kapcsolatot.
2011. márc. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha be akarsz vonzani egy nem házas és nem gyerekes 30 éves megbízható, jól kinéző, igényes férfit, szólj!
2011. márc. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én egy időben mindig azokat vonzottam be, akik nem akartak komoly kapcsolatot, szórakozni akartak meg megfektetni. Folyamatosan viszonzatlan szerelmekről, kiegyenlítetlen érzelmi viszonyokról szólt az életem évekig. pedig nem volt bennem semmi gáz, jó megjelenésű vagyok, tudok viselkedni, jó társaság-beszélgetőpartner vagyok. Nagyon el voltam keseredve, állandóan kerestem a válaszokat, miért ezekbe botlom folyamatosan. Aztán kezdtem ráébredni, hogy tudat alatt választom ezeket a selejteket, mert paradox módon volt bennük valami vonzó számomra, talán, hogy elérhetetlenek. Aztán kb. 2 éve megtaláltam a jelenlegi páromat, akivel életemben először átélhettem, milyen egy igazi, normális kapcsolat, így megszakadt ez az ördögi kör.A másik pedig, hogy tanultam a saját hibáimból. Most már, ha az első percben is érezném, hogy nem korrektek a szándékai az illetőnek velem kapcsolatban, menekülnék!


25 N

2011. márc. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: ha találsz egy normális pasast, aki megbecsül, szeret, úgy fogad el, ahogy vagy, nem akar alakítgatni és a vonzalom kölcsönös, el ne engedd! Sajnos az ilyen ritka mint a fehér holló és nem fog évente az életedbe toppanni, úgyhogy tartsd meg! Sok sikert, remélem mielőbb megtalálod a párod:)
2011. márc. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!