Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek a "barátnőmmel",...

Mit tegyek a "barátnőmmel", aki csak kihasznál?

Figyelt kérdés
Egy ideje már szeretnék beszélni az egyik legjobb barátnőmmel (vagyis egy lánnyal,akit annak hittem). Már egy jó ideje sejtem, hogy csak kihasznál, de nem akartam ennek jelentőséget tanúsítani. Tegnap betelt a pohár... több,mint 2 éve ismerem, már az elején figyelmeztettek, hogy ő egy boszorkány. Ezt egy jó barátom mondta a hugomnak, viszont én is tudomást szereztem róla. Nem szó szerint boszorkány, hanem ezt a szót használta rá. én hülye meg azt hittem, hogy a barátságommal valamit tudok majd változtatni rajta, megértéssel próbálkoztam, mindig emghallgattam ha kellett...stb. De mostmár elegem van,a hátam mögött nevet rajtam... Ti mit tennétek? Várjak még,hátha "megjavul"? Tényleg nagyon birom a lányt,de...
2011. márc. 3. 11:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Kedves Dániel!


Én vagyok az, aki itt előtted is írtam. Nem tudom, rám gondoltál-e, de a 2. válaszadó nem én voltam, csak őrá próbáltam reagálni.

most ahogy elolvastam, amiket írtál, végül is ugyanazt gondoljuk: hagyni kell a fenébe.

2011. márc. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Kedves Válaszoló, elnézést, valóban összekevertelek a Második Válaszadóval!

Igen, végeredmény tekintetében egy véleményen vagyunk, a hasonlóságokat érdemes csak kiemelni.

2011. márc. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!