Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Esett már vki teherbe nappalis...

Esett már vki teherbe nappalis egyetem alatt?

Figyelt kérdés
Hogy folytatta? Tartok tőle,hogy terhes vagyok,és levelezőre se lehet átmenni. Diplomázni viszont kellene. Segítségem nincs. Max két évet lehet halasztani. Nem tudom,mi lesz,ha tényleg...
2011. márc. 2. 22:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
77%
Nálunk mi azaz a bátyám született egyetem alatt.Anya az orvosira járt,előre hozta a vizsgáit az utolsót 3 héttel a szülés előtt tette le aztán elment szülni.Én már a szakvizsga alatt születtem.Mondjuk neki jól jött ki mert június végén szült,így folytathatta szeptemberben,apa meg vigyázott tesómra.
2011. márc. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
87%

egyéni tanrend?

láttam egy párt, akik közös babájukat nevelték egyetem alatt, sokat dolgoztak pluszban. kérhetsz szerintem magasabb szoctámot, meg ilyeneket is.

2011. márc. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
77%
Őszintén drukkolok neked, hogy ne legyél terhes, mert amennyiben az vagy és megtartod, keservesen piszok nehéz éveid lesznek. Az igazi egyetemista, nyüzsgő életet, külföldi ösztöndíjakat pl. elfelejtheted és ez ez a legkevesebb. Nagyon ügyesnek, talpraesettnek kell lenned, hogy végig tudd csinálni. Nem tudom, hova jársz, de egy komolyabb egyetemi szakot önmagában is embert próbáló néha megcsinálni és ehhez vedd hozzá, hogy gyereket is kell nevelned/ellátnod/eltartanod, ami szintén egész embert kíván.
2011. márc. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
87%
Ismerek egy orvosis párt aki gyereket nevelt, orvosi alatt. Egyik évfolyamtársam lett terhes még tavaly, ő viszont ott hagyta az egyetemet nem tudom iratkozott-e vissza távra.
2011. márc. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
86%
Nekem épp terhes az egyik évfolyamtársnőm. Pont nyárra fog szülni, akkor van 3 hónapja otthon a babavál, aztán meg jár tovább, segíti a férje meg a szülei.
2011. márc. 3. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
2.os vagyok a fősulin,és 32 hetes terhes,megtartottam,egyéni tanrendes vagyok,és leszek és mellette csinálom meg a maradékot,nehéz lesz,de megcsinálom.Semmiképpen sem vetetném el.van vőlegényem,egy lakásunk,dolgoztunk eddig is fősuli mellett a vőlegényem fog is.Nem könnyű helyzet az biztos,döntsd el megtartod,és folytatod,vagy mit akarsz tenni,mérlegelj.
2011. márc. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

én 2 kisgyerekkel + a 3.kal 7 hós terhesen államvizsgáztam. nappali egyéni tanrendes voltam, most pedig folytatom a mesterképzést ugyanígy a 3 gyerek mellett.

meg lehet oldani. segítségem nekem is csak a férjem, suli 180 km-re van.

2011. márc. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
38%

Én is pont így voltam, megszületete a babám, és azóta a kistestvére. Nem tudtam volna a kettőt együtt csinálni. Viszont jó lenne, ha lenn emost diplomám.

Puhatold ki, hogy milyen segítségre számíthatsz, de ne vetesd el. Halasztás?

2011. márc. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!