Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire szeretitek az okos...

Mennyire szeretitek az okos pasikat?

Figyelt kérdés
Számodra fontos, hogy a férfi, akibe beleszeretsz, okos legyen? Mennyit nyom a latban az ész? Engem személy szerint hamarabb lenyűgöz egy férfi az eszével, mint a külsejével. Számomra nem a macsós külső a lényeg, nem kel, hogy ő legyen a lányok bálványa. Ha okos, meglátom benne a szépet is.
2011. márc. 2. 11:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
57%
Nekem nagyon fontos. Kimondottan az okos férfiak tetszenek, főleg, ha ez némi humorérzékkel társul. Az persze nem hátrány, ha valaki jól is néz ki, de nálam tényleg a legfontosabb, hogy okos legyen. Na jó, meg persze az, hogy rendes ember is legyen, mert sok olyan van, aki okos, de nagyon gonosz.
2011. márc. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
57%

Ja, látom kérdezted, hogy miben rejlik az okosság. Hát, erre nehéz válaszolni. Lehet, hogy ez nem ész kérdése, de pl. számomra nincs kiábrándítóbb, mint amikor azt látom, hogy egy férfinek borzasztó rossz a helyesírása.

Ezen kívül az általános műveltséget tartom fontosnak, pl. hiába matematikus valaki, ha halvány fogalma sincs alapvető történelmi, irodalmi kérdésekről. Illetve még szerintem az okosságnak az egyik fő ismérve, hogy valaki jól meglátja az összefüggéseket, tud következtetéseket levonni.

Ja, és hogy tudja magát jól kifejezni.

2011. márc. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Nekem is voltak meghatározott kritériumaim a párválasztás előtt, azoknak nagyjából meg is felelt akit végül választottam és aki most a férjem. Azóta már rájöttem, hogy nem volt teljes a kritérium-listám és azért pár dolog hiányzik belőle. De őt így szeretem. Mindenesetre, mai fejjel, már nem így választanék.
2011. márc. 2. 16:03
 14/16 anonim ***** válasza:
57%
Nekem nem mindig volt fontos, de a mostani férjem nagyon okos (egyetemi tanár), és már látom, hogy mik az előnyei ennek! Intelligens minden szempontból! Nem az eszére nézek fel, hanem az intelligenciájára.
2011. márc. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
7%
Kérdező: Mindenesetre nálad nem nehéz okosabbat találni:)
2011. márc. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Húúúúúúúúúúúúúúú!

mindenkinél van okosabb, miért pont nálam ne lenne?

2011. márc. 4. 11:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!