Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire szeretitek az okos...

Mennyire szeretitek az okos pasikat?

Figyelt kérdés
Számodra fontos, hogy a férfi, akibe beleszeretsz, okos legyen? Mennyit nyom a latban az ész? Engem személy szerint hamarabb lenyűgöz egy férfi az eszével, mint a külsejével. Számomra nem a macsós külső a lényeg, nem kel, hogy ő legyen a lányok bálványa. Ha okos, meglátom benne a szépet is.
2011. márc. 2. 11:12
1 2
 1/16 napietus ***** válasza:
58%
nekem nagyon fontos. a férjemben is, ha meg kellene mondanom, mit szeretek a legjobban, azt mondanám, hogy azt, hogy olyan okos :). pedig külsőre sem néz ki rosszul, sportol is, engem mégis az esze fogott meg leginkább.
2011. márc. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%

buta pasival akkor se kezdenék ha ő lenne a ...hmm,nemtudok példát,egy "sztár" se tetszett sose,nem a külsejébe szeretek bele egy pasinak:D


bár tény h párom jóképű is az okossága mellé,de ha buta lenne hiába lenne jóképű is...

2011. márc. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
38%

Én az arany középút vagyok, ne legyen túl okos sem, mert akkor úgy érezném hogy mindig kioktat, pedig én sem vagyok buta, viszont ne legyen buta sem, vagyis nem okos, mert az meg idegesítő egy idő után.

Amúgy meg relatív hogy ki okos, meg kevésbé okos. Egy 8 általánossal rendelkező is lehet nagyon okos, érthet sok mindenhez, és egy diplomás is lehet buta.

2011. márc. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nos, ez igaz, de egy diplomás nagyobb eséllyel okos, mint az, aki csak 8 általánost végzett. Elvileg egy egyetemet végzett emberhez társul az intelligencia is. Bár nem akarok általánosítani.
2011. márc. 2. 11:26
 5/16 A kérdező kommentje:
Na és miben rejlik az okosság? Beszéljen nyelveket? Tudjon megválaszolni idióta kvízekben feltett kérdésekre? 1 területen legyen nagyon toppon, vagy mindenhez értsen?
2011. márc. 2. 11:27
 6/16 napietus ***** válasza:
58%
legyen művelt, a saját szakterületéhez értsen nagyon (szerintem a szakértelem vonzó :)) legyen logikus, összeszedett gondolkodása, legyen tájékozott a világ dolgaiban, legyen érdeklődő és fogékony az új dolgokra. számomra ez az "okosság" :)
2011. márc. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ha te mindenzt megtalálod a férjedben, akkor iszonyatosan mázlista vagy!:)
2011. márc. 2. 11:52
 8/16 napietus ***** válasza:
58%
és még mennyi mindent...szóval tudom :) de azt is, hogy ő is az :)
2011. márc. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 napietus ***** válasza:
58%
egyébként nem csak mázli kérdése. fentiek voltak nálam a mérce (ami az észt illeti). az mázli, hogy megtaláltam őt :) volt sok pasim, akik valamiért nem feleltek meg nekem, nem is lettem a felesége egyiknek sem. alkalmazkodó típusú ember vagyok, de az elvárásaim tekintetében nem voltam hajlandó kompromisszumra...
2011. márc. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
73%

Alapfeltétel nálam, hogy a férfi okos legyen. Csak így tudok rá felnézni.. Ami azt illeti, és sem tartom magam túl butának vagy műveletlennek, és nem akarom, hogy a párom nálam kevesebb legyen. A pénz, kocsi, lakás nekem nem számít.. csak értelmes legyen.

Számomra az intelligencia az élethez való hozzáállásban és személyiségben nyilvánul meg. Túl sok dolog van a világban, hogy mindenről mindent tudjon, de legyen érdeklődő, lássa át a dolgokat, és legyen képes önálló vélemény alkotására. Ne legyen befolyásolható, de lássa be, ha másnak van igaza! Egy kérdést úgy járjon körül, hogy minden nézőpontból megvizsgálja, és alkosson saját képet a világról.

Az alapműveltsége persze legyen meg, de elég ha a saját portáján császár:) És ami számomra még fontos: ne legyen szükségtelenül trágár, és ne legyenek primitív poénjai.. ez mondjuk személyiségfüggő, de intelligenciához kötve.

2011. márc. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!