Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kérnétek szülinapotokra a...

Mit kérnétek szülinapotokra a családtól?

Figyelt kérdés
2011. márc. 1. 19:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Semmit, csak hagyjanak békén. Az előbbi teljesülni is fog, évek óta egyetlen szóval sem emlékeznek meg a szülinapomról.

22L

2011. márc. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ma van a szülinapom:)A férjemmel élünk,nincsenek jó anyagi körülményeink,meg is mondtam,hogy ne költsünk most semmire,de tudja,hogy a kedvenc virágom a liliom,és mikor hazaértem a melóból,az ajtóban egy nagy csokor virággal várt,és én nagyon-nagyon örültem neki,estére vonatkozólag pedig azt mondta teljesíti minden kívánságom:)25/N
2011. márc. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
varrógépet. jól jönne :)
2011. márc. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Van pár dolog, aminek örülnék, de nem kérem kifejezetten... szeretem a meglepetéseket... de amiknek örülnék:

-Replay Your fragrance parfüm

-egy rakat könyv :) (klasszikusoktól kezdve egészen Kormos Anett dumaszínházas interjúkötetéig megfordul benne mindeféle)

-színházjegyek (bárhova... színházfüggő vagyok :D)

-pár sminkcucc (vannak kinézett példányok :D)

-Douglasból vmelyik sajátmárkás gyümölcsös tusfürdő (de a szájfény is csalogató)

-van pár CD is, amit szeretnék

-új mp3-lejátszó

2011. márc. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
En ugyan kerni nem kerek semmit, de tudjak, hogy mindig ugyanazt akarom, megpedig aranyat egy pici brillel. (pici, tehat 20 ezernel nem kell tobbre gondolni) Ha kapok kapok, ha nem akkor se tortenik semmi, tudom, hogy nem allunk jol. Csak az ekszerek erteke elegge allando, azert szeretek azt kapni. :)
2011. márc. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Én egy nagy családi pihenőnapot kérnék. :-) Annyira szívesen elmennék valahova a férjemmel és a gyerekekkel kirándulni. Mondjuk ilyen szempontból mákom van, mert május végén születtem és esélyes, hogy jó idő lesz. ;-)
2011. márc. 2. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Pénzt. Átlagban azt is kapok, na nem sokra kell gondolni, de az bőven elég, hogy eltegyem magamnak ínségesebb időkre.

21/L

2011. márc. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
én kaptam egy mikrofont a zenekaromhoz végre :D
2011. márc. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
54%
amúgy gondold át mire vágysz és kérd, de persze vedd figyelembe a családod anyagi helyzetét is
2011. márc. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!