Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vesztettetek el már igazi...

Vesztettetek el már igazi barátot?

Figyelt kérdés

Általános iskolából volt egy jó haverom elég sokáig, 2 éve még nagyon jóban voltunk. Azóta egyre jobban züllik, a középiskolát ugye kihagyta, barátnője soha nem volt, barátjának is csak én vagyok mondható és ez mint a számítógépnek köszönhető + a wownak. Egész nap otthon ül, már neten sem beszélünk mert nem ír vissza, telefonon hívom nem veszi föl, átmegyek hozzá (mert itt lakik amúgy egy köpésre) úgy tesz mintha nem lenne otthon.


Nem akar senkivel találkozni csak otthon játszik és játszik. És én azért nagyon nagyon sajnálom hogy nem akar engem mert én szeretem őt mint barátot. Dehát én már annyit de annyit próbálkoztam ide elhívni oda..éveken át de mondom, már nem is akar beszélni sem. Van ebből kiút neki?


21F


2011. márc. 1. 10:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen, de segítségre van szüksége. Nem a tiedre - szakemberére. Viszont neki magának kell akarnia, hogy segítsenek neki.

A helyedben a szüleivel beszélnék, hogy figyeljenek oda jobban, mert függő lett és minden mást elhanyagol. Ha ők sem tesznek semmit, te sem tehetsz. :(

2011. márc. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen, vesztettem el. Meghalt... :-(

A barátodnak szerintem szüksége lenne szakember segítségére, mert ez már függőség. Lehet, hogy a családjával kellene beszélni.

2011. márc. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Lehet hogy azt kellene, de nem tennének semmit szerintem mert ők nevelték ilyenre, ők kényeztették el. Ott laknak, pontosan tudják mi zajlik a kis gyermekükkel, de nem tesznek semmit. Az élet pedig annyira rövid kár hogy így elpazaroljuk hülyeségekre... :(
2011. márc. 1. 11:01
 4/7 anonim ***** válasza:

Veszítettem már el barátot, de mint kiderült csakis azért, mert nem volt igaz barát, ahogy hittem:(

Rossz úton halad a barátod, mert ha ki sem mozdul, és egyetlen barátja a számítógép, az nagyon kevés inger arra, hogy kielégítse vele a szükségleteit. Nem tudom mit tehetnél, ha ő nam akarja!

2011. márc. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Lehet hogy ő nem tekint rám olyan barátként mint ahogy én rá?
2011. márc. 1. 11:13
 6/7 A kérdező kommentje:
Pedig egy rossz szavunk nem volt egymáshoz soha tök jókat hülyültünk régen, dumáltunk rengeteget. És nem értem hogy mi baja... megkérdezni sem tudom mert nem tudok kapcsolatba lépni vele egyszerűen.
2011. márc. 1. 11:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Én úgy mondanám, hogy vesztettem el olyan barátot, akit igazinak hittem... de rájöttem, hogy nem az... ő szakította meg a kapcsolatot, mert berágott gy jelentéktelen apróság miatt, és utána olyan dolgokat vágott a fejemhez, amiket én idegen embernek nem mernék mondani... és ő sokkal "durvább" dolgokat követett el ellenem, de én jóhiszeműen megbocsátottam neki. De most már inkább örülök ennek, mert ilyen esetekben ismerszik meg, hogy ki az igazi barát, és ki az a haver, akinek csak addig kellesz, amíg szüksége van vkire, meg addig, amíg mindenben egyetértesz vele, mint egy bólogatós kutya...
2011. márc. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!