Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nők! Nektek milyen az...

Lányok! Nők! Nektek milyen az "álompasi"? A nagy Ő?

Figyelt kérdés
2011. febr. 28. 20:32
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
43%
költsön rám vegyen ajándékokat vigyen mindenhova.ozi éttere vegyen szép ruhákat tartson el vegyen neke egy lakást is
2011. febr. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
21:03 - tőlem kapsz egy új "M" betűt a billentyűzetedre.
2011. márc. 1. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Számomra a párom az álompasi! Minden megvan benne külsőleg és belsőleg is és elfogad, szeret és én is őt, nagyon.


Persze mint mindenkinek, neki is vannak apróbb hibái. Azonban ahogy szoktuk is mondani, tökéletes nő/pasi nem létezik.

23/L

2011. márc. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs ideálom, mindig másfajta pasikba zúgok bele, néha nem is lehetnének különbözőbbek egymástól (külsőleg-belsőleg).


De ha kell pár dolgot mondanom...

Külsőleg:

-magasabb nálam (mondjuk ez az én 159 centimmel nem egy olyan nagy kunszt :D)

-nem túl izmos

-nem gebe

-szép a szeme (lehetőleg melegbarna, de már volt rám deljes hatással világosbarna, zöld, szürke és kék szem is... szóval :D)

-nem tüskés a haja

-viszonylag stílusosan öltözködik (magyarul nem dzsuvás, kinyúlt, húszéves cuccokban), nem túlzottan konzervatívan, és mer kiegészítőket hordani (innentől kezdve a stílusos rockertől az elegánsig mindenféle stílusra vevő vagyok)


Belsőleg :)

-őszinte, becsületes

-kedves

-életrevaló... annyira gyakorlatias, amennyire kell

-humoros (azt sem bánom, ha szarkasztikus :D)

-figyelmes, de nem nyálgép

-vmilyen szinten szereti a művészeteket (a művészlelkek a gyengéim :D)

-intelligens, lehet vele beszélgetni mindenféle témáról, van saját véleménye

-bátor :)

-hűséges

2011. márc. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!