Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nők! Nektek milyen az...

Lányok! Nők! Nektek milyen az "álompasi"? A nagy Ő?

Figyelt kérdés
2011. febr. 28. 20:32
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Olyan, aki szeret, tisztel, kedves, határozott, erős, magabiztos, intelligens, jó humorú, érzelmes, akire felnézhetek, gondoskodó, szenvedélyes, vonzó. De én már meg is találtam. :)
2011. febr. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Mint a barátom:)

Aranyos,kedves,humoros,nem papucs(csak ha kell:))Hűséges,megbízható,és a lényeg:szeressen engem mindennél jobban!!

2011. febr. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:
67%

ma 20:38


Írjak?:D

2011. febr. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
95%

Nekem a férjem, leírom, ő milyen:

kopaszodik kicsit, de nekem nagyon nagyon tetszik, külsőre nem egy sportos alkat, de van benne erő, nagyon jó humora van, kicsit magának való, nem egy nagy társasági ember, imád főzni, csomagol nekem mindig reggelit melóhelyre, elmegy a piacra bevásárolni, mire szombat reggel felkelek, nagyon jókat tudunk beszélgetni, sokat nevetünk együtt, ez a kiszolgálás-kényeztetés oda-vissza működik nálunk, odafigyelünk egymásra. Nem keres több százezret, külső szemnek ő egy átlag ember átlag élettel, közben nekem egy csodálatos férj, apa és szerető. El nem tudnék jobbat képzelni nála.

2011. febr. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Csak hogy normális és intelligens legyen és persze férfi a talpán. A többi ezekből következik.
2011. febr. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte, nem agresszív, dolgos, nem várja el, hogy a házi dolgokat csak én műveljem, meg tud nevettetni, szereti a gyerekeket, értelmes, ambíciós, jó vele az ágyban.
2011. febr. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
74%

külsőre: Johnny Depp:D


belsőre: kedves, megértő, de azért legyen vagány, vicces (spontán), bevállalós, okos, legyen motivált a tanulásban/munkában, a hosszútávú terveink egyezzenek. kb ennyi. :)


22N

2011. febr. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Külsőre annyit írok, hogy nem csúnya. Nem írom, hogy legyen szőke, legyen barna, legyen ilyen vagy olyan szemű, mert nem lényeges, bármilyen típusból van olyan, aki tetszik, csak annyi, hogy a nagyon csontsovány, illetve a dagi pasik nem jönnek be. Meg egy picit legyen nálam magasabb (nem nehéz, 162 centi vagyok).

Inkább más tulajdonságok vannak, amik nekem NAGYON fontosak. Egyrészt az nálam mindennél vonzóbb, ha egy pasi intelligens, okos, művelt. Másrészt imádom, ha egy pasi kicsit gúnyos, de azért nem az a gonoszul gúnyolódó, de van érzéke az iróniához (és ebbe az öniróniát is beleértem, ez is fontos).

Nem várom el, hogy állandóan kedveskedjen mindenfélével, sőt, egy bizonyos szint felett ez inkább teher tud lenni, legalább is nálam, de azért azt szeretem, ha vannak kedvesebb megnyilvánulásai, meg nem bunkóskodik (más kérdés, ha poénkodik, én bírom a parasztkodós, kicsit szemét poénokat, más kérdés, hogy nagyon hangulatember vagyok, és ha rossz kedvemben vagyok, akkor megesik, hogy nem vagyok rá vevő). Mindent összevetve, a tökéletes pasi okos, kicsit gúnyos, de azért veszi a lapot, ha rossz kedvem van, akkor nem engem néz ki magának - amúgy jó kedvemben én is szeretek néha benne lenni a célkeresztben, semmi gond vele -, és azért tud kedvesen is viselkedni.

Illetve persze értékrendjében, világnézetében hasonlítson hozzám, de gondolom ez mindenkinél elvárás. Vagy legalább is ne legyenek egymást kizáró dolgok benne.

2011. febr. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Ja, nem említettem, bár ez számomra evidens, hogy egyenlő félnek tekint, mondjuk próbálná is meg bárki, hogy engem nem tekint annak... nem sokáig lenne velem.
2011. febr. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Jajj fentebb nem tudom kiemeltem-e az észt. A okos férfiak lenyűgöznek imádom őket:) Szóval nekem ez is nagyon fontos :)
2011. febr. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!