Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetek a bizalmáért?

Mit tehetek a bizalmáért?

Figyelt kérdés

El akarok menni egy fesztiválra nyáron Ausztriába.

És anya nem tiltja meg, nem is lenne nagyon rá oka, meg már 19 éves vagyok, de számít annyira a véleménye, meg a kapcsolatunk, mert eléggé jóban vagyunk, hogy békét akarjak:)

Nem vagyok konfliktuskerülő, de szeretném, ha nem úgy engedne el, hogy legszívesebben az ajtó elé ugrana aggodalmában.

És azt szeretném elérni, hogy jobban megbízzon bennem. Egyke vagyok, ezért elkerülhetetlenül kicsit túl-tyúkanyóskodta az egész életemet, de nem vagyok betegesen elkényeztetett, de egy kicsit önállótlan néha.

Viszont minden tőlem telhetőt megteszek, segítek a háztartásban, és nagyon jó érettségit tettem, azóta meg egyetemen tanulok szorgalmasan, és nem pazarlom a pénzt, főleg, hogy nem tudok munkát vállalni, mert nem tudnám egyetem mellett (óráról órára tanulás, nagyon sok zh, és szinte csak gyakorlati órák), viszont nyáron mindenképp akarok munkát vállalni, hogy utána még annyira se legyek a terhére, ezt a fesztivált meg abból fizetném, amit a ballagásra kaptam rokonoktól és nem költöttem el.

Hogy győzzem meg, hogy (ennyire már azért) felelősségteljes vagyok, és amúgy se azért megyek, hogy szétdrogozzam az agyam, hanem a koncertek miatt, meg hogy bízhat bennem, és igenis amint lesz rá normálisan időm, dolgozni fogok nyáron?

Minden kedves válaszolónak előre köszönöm:)


2011. febr. 28. 20:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha így áll a dolog, akkor egyszerűen mondd el neki, hogy szeretnél elmenni és miből finanszíroznád. Mondd el neki azt is, hogy szeretnél egy kicsit önállósodni :)

Ha ilyen lenne a lányommal a kapcsolatom, akkor én elengedném- nyilván aggodalmaskodnék, de nem azért, mert nem bízom benne, hanem, mert egy külföldi utazás ezzel jár..ezt nem lehet elkerülni.

2011. febr. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!