Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Titeket hogyan használt...

Pasik! Titeket hogyan használtak ki a számító pénzéhes csajok?

Figyelt kérdés
Volt már ilyen? Lányok is írhatnak, ha esetleg megesett barátnőjükkel/ismerősükkel :)
2011. febr. 28. 17:31
1 2
 11/17 poiu ***** válasza:
50%
Elvettem feleségül. Pénzéhes és jól számol, nem mondom, hogy eltart, de többet keres nálam :-)
2011. febr. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
én fizettem a diákhitelét a tbét az albérletet 50,heti 20 költöpénzt neki.4 éven át.hülyitett hogy elmegy dolgozni én meg szerelmes voltam de neki minden kevés volt. kiderült hogy több más hapsit is átvert párhuzamosan is elötte is valamiböl munkanélküli létére megvett egy 15 millás lakástkp.re..
2011. febr. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
9%

ma 18:08

Húú, de le vagyok maradva asszonytartás fizetése terén. Biztos jobban tudod nálam, én ugyanis ”csak” húsz évig fizettem. Igaz, a hivatalos elnevezése házastársi tartásdíj. Fizettem, ugyanakkor én neveltem fel a lányunkat, de gyermektartás díjat az anyukától egy fillért soha nem kaptam.

Két hajléktalanná vált ismerőstörténetét ismerem. Mindkettő éjt nappallá téve dolgozott, hogy felépítsék házukat. Mindent az asszonyok intéztek, mert ők voltak szabadok munkaidőben. Mindketten pár évig laktak az új otthonukba, mikor megkapták az idézést válás ügyben. Mindkét emberkét kizárták, mert minden a feleség nevén volt. Ráadásul egyik ismerősön két gyereke után fizetett tartásdíjat.A ház úgy épült, hogy nem lehetett megosztani.A volt feleség pedig soha nem fizette a megítélt fele értékét a háznak, mert nem volt miből.

2011. febr. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
24%

Na, még a végén kiderül, hogy az összes nő egy kalap sz*r és mi férfiak vagyunk a tökéletes, hibátlan egyed, mi?

(irónia)

2011. febr. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
kevésbé vagyok madár, így csak lelkileg használnak ki a nők :( :)
2011. febr. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
57%

kihasználni azt lehet, aki hagyja magát.

ha az embernek vannak normális, őszinte barátai, akik közlik, h gáznak találják a csajt, és a kedves jóember hallgat rájuk, akkor hosszú távon nem muszáj ennyire megszopni.

ha az ember csak megy a feje után, és nem hallgat senkire, akkor nagy eséllyel le lesz húzva róla még a gatyája is.


nekem nem ciki megkérdezni pár jó barátom véleményét, ha úgy érzem, h jól jönne a tanácsuk.

aztán majd döntök egyedül. de egy külső szemlélő néha jobban látja a dolgokat.

sok ember panaszkodott már nekem, h jaj de szemét volt az exe, h lehúzta, kihasználta, megalázta, stb. kérdeztem erre: és a barátaid nem mondták már az elején, h ez gáz? de igen, majdnem mindenki. és hallgattál rájuk? nem? akkor köszi, csókollak.


lehet, h nyomoréknak tűnök, mert nekem számít a szeretteim véleménye (igen, édesanyámé, a legjobb barátnőimé, de akár még annak a tanácsát is megfontolom, akit aznap ismertem meg, hiszen ő még objektívabb tud lenni, de egy percig sem érzem azt, h beleszól az életembe) szóval pont emiatt tudtam eddig mindig olyan döntéseket hozni akár magánéletben, akár szakmaiban, hogy ne üssem meg a bokám túlzottan.


bocs, kicsit elkanyarodtam, de úgy érzem valamennyire belevág a témába.

2011. márc. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
halálra kúrom amelyikkel csak találkozok régen kihasználtak a nők pénzügyileg sose csak érzelmileg utána összejöttemegy tök szép csajjal külföldre is kijutottam általa érzelmileg ő is kihasznált volna ha belezugok de igazáblo már ha akarnék se tudnék belezugni bármelyikbe igazábol beszélgetünk mindennő úgy is csak magáról szeret beszélni ugy h ez nem nehéz dolog :D utána megy a dugás orrba szájba aztán már azt sem hiszem el ha kérdezek de én megjátszom h elhiszem ő megjátsza h elhiszi hogy elhiszem és midnkei boldog aztán megyek tovább
2015. márc. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!