Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Titeket hogyan használt...

Pasik! Titeket hogyan használtak ki a számító pénzéhes csajok?

Figyelt kérdés
Volt már ilyen? Lányok is írhatnak, ha esetleg megesett barátnőjükkel/ismerősükkel :)
2011. febr. 28. 17:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
55%

Nézzed meg a sok hajléktalant.

Mindnek volt hol laknia, amíg el nem vált!!!!!

2011. febr. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
16%
Éljenek a pénzéhes nők! Én is az vagyok!
2011. febr. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
63%
kitáncolták a legjobb haverom alól a lakását és összejött 1 másik nővel az meg felvetetett vele 1 csomó pénzt és kidobta ennyi kb engem még nem mert nagyon ravasz vagyokés ráadásul még a gyerektartást is megemeltette a nő!!!!!!!!!!
2011. febr. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
34%

"Számító, pénzéhes csajok"?


Vannak ilyenek???


Mert mindegyik csaj tagadja

és kikéri magának még a gyanúsítást is!!!!!

2011. febr. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
70%
Engem sehogy, mert tanultam az ilyen esetekből!!!
2011. febr. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Dover válasza:
59%
Engem sehogy,mert nagyon fukar vagyok és tőlem nem látnak pénzt! :D Ha kell pénz,keressék meg!
2011. febr. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
80%
Dover! Remélem amikor a feleséged otthon marad a pici babákkal, és kénytelen lemondani az addig busás fizetéséről a GYEREKETEK érdekében, majd nem fogod azt mondani, hogy élj meg a gyededből...
2011. febr. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
52%

ma 17:45


férfiba és nöben is vannak szemétlàdàk, ezt nem nem szerint kell beàltalànosítani, hanem személy, és tulajdonsàgok alapjàn..

Ezekkel az àltalànosítàsokkal úgy se jàr jól senki, ezért írom.

Az azért furcsa, hogy "minden" pasi eljàtsza a szendemendét mikor "kizsàkmànyoljàk", persze egy percig nem gondolkodnak el rajta, hogy meg is érdemlik e :)..

ugyanez biztos nöben is megvan..


Ne a nöket szidd, hanem az embert aki àtvàgott


17/L

2011. febr. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
64%

"Nézzed meg a sok hajléktalant.

Mindnek volt hol laknia, amíg el nem vált!!!!!"


Jaj, de szeretem ezt a hajléktalan dumát. Válásnál, ha jól tudom nem az történik, hogy a férfi megy az utcára, a nő meg marad a lakásban! Ha nem tudják kifizetni egymást, akkor eladják a házat/lakást, ami van, elosztják a vagyont, és mindenki megy az útjára. Mindenkinek ugyanannyi esélye van az újrakezdésre! Asszonytartás nincs, a gyerektartás meg ne fájjon senkinek, ha gyereke van! Az egy dolog, hogy sok piás ember van (ez lehet nő is, nem mondom, hogy nem!!!), aki eldorbézolja a pénzt, aztán utcára kerül, és köpköd, hogy az asszony kihúzta alóla a lakást!

2011. febr. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
87%

Többek közt azt lehet így kihasználni aki egy csinibabát akar nem feleséget azután meg csodálkozik hogy annak csak a pénze kell. Ajánlom minden férfinak, hogy egyéb testrésze helyett a fejével gondolkodjon, egy nő jelleme fontosabb kellene legyen mint a kinézete. Ez utóbbi ugyanis nem múlik el olyan hamar. Aki meg elvesz egy lélektelen bombázót az ne csodálkozzon.

(Ezzel nem azt akarom mondani, hogy a normális nők nem nézhetnek ki jól.)

2011. febr. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!