Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akiket már megcsaltak! Hogy...

Akiket már megcsaltak! Hogy jöttetek rá? Milyen jelei voltak?

Figyelt kérdés
2011. febr. 28. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem küldte el az email-t a szeretője helyett... Gondolhatod... Két hétig tépelődtem magamba, aztán felszólítottam a távozásra. Megkérdeztem, hogy van-e valakije. Azt mondta nincs. Mondtam, hogy tudom, hogy van, és ez az utolsó lehetőség, hogy őszinte legyen. Tagadott. Itt jött el az a pont, amikor szépen megkértem, hogy villámsebesen csomagoljon, és hagyja el a lakást...
2011. febr. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
42%
Nekem az apám megcsaltam az anyám kétszer is más-más nővel. Lett is két féltestvérem, és csak most 1 éve tudtam meg. Ráadásul ez titok. Az osztálytársaimnak nagy barátnője az egyik. Anyukám úgy jött rá, hogy a nőcike felhívta anyut, hogy szóljon apának, mert nemsokára szül. Anyu összecsomagolta a cuccait, de visszakönyörögte magát. Én a pasimat tuti rövid pórázon fogom tartani.
2011. febr. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Telefonból és apró pici jelekből már nem úgy beszélt velem mint régen... tagadta hogy lenne valakije mondtam akkor adja ide a telóját erre nem akarta...
2011. febr. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyszerűen, nyíltan az orrom előtt levelezni kezdett vele...
2011. febr. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fogyókúrázni kezdett, pedig nagyon szerette a hasát, új ruhákat vett magának, pedig mindig én vettem a gönceit, végül találtam két mozijegyet a nadrágzsebében (mosás előtt), az időpont megegyezett egy "állítólagos" tárgyalás időpontjával, ahonnan éjjel ért haza, és még a telefonja is "lemerült". Azt becsültem benne, hogy az első kérdésre bevallott mindent, és hogy 1 hónapig tartott a hazudozás, mikor eldöntötte, hogy mit akar, elémállt. Válás lett a vége, de nem én akartam válni, hanem ő ment el. Fél év múlva már a küszöbömön könyörgött, de addigra már késő volt.
2011. febr. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!