Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért utálnak ennyire? Nagyon...

Miért utálnak ennyire? Nagyon fontos.

Figyelt kérdés

Elromlott a telóm,és vettem újat,és anyáméknak most az a bajuk,nem gépezhetek(suliba vagyok),nem kapok zsebpénzt(eddig se nagyon kaptam),nem mehetek sehova,csak tanulhatok. Miért ilyenek velem? Meg akarok halni. :'( A fiúk is csak játszanak velem,senkinek nem mondhatom el ezeket,mert anyám sem hallgat meg,senki. :'(

16L


2011. febr. 28. 14:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Az a bajuk, hogy új telefont vettél? A saját pénzedet költötted erre és ez nem is hülyeség, mert a telefon egy fontos dolog. Tippem sincs mi bajuk.

A srácokkal ne foglalkozz,kamaszok, idővel befejezik a szórakozást,ha majd felnőnek.

2011. febr. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Azért nem olyan szörnyű a helyzet, hogy meg kelljen halnod :). A saját pénzedből vetted a telót, vagy anyukádékéból? Mert nem mindegy :).
2011. febr. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Igen,az a bajuk. :( A tesóm jár sportolni,én nem járhatok sehova,már az anorexia felé haladok olyan kicsi hasam van meg ilyenek,le se szarják,lehet hogy asztmás vagyok,fulladok,minden bajom van,nem visznek el dokihoz,én szívok miattuk. :(

Amúgy a srác 18 éves,de nem tudok rajta kiigazodni. :S

2011. febr. 28. 14:56
 4/19 anonim ***** válasza:

Hát menj el egyedül dokihoz, 16 évesen már fogad egyedül is a háziorvosod, szóval nyugi, nem kell szülői kíséret hozzá.

A sport pedig tényleg egészséges, de azért előtte érdemes kideríteni, hogy van-e asthmád vagy nincs és hogy miért vagy ennyire sovány. Hány cm vagy és hány kg? Eszel rendesen?

2011. febr. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Igen,eszek rendesen. Olyan 160 körül vagyok,és 44-43 kg.
2011. febr. 28. 14:59
 6/19 anonim ***** válasza:
Mit csinál az a fiú, hogy nem tudsz kiigazodni rajta? Csak kíváncsi vagyok, mert én sem tudok egy fiún :S
2011. febr. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Hétvégén áthívott,és smároltunk,de azt mondta másoknak,hogy most neki nem kell csaj,mert nincsen rá ideje,mert tanul,érettségi,ilyenek. De akkor miért kapott le? Hogy én legyek megint depis,mert szívózik? Meg hogy most nem jön be neki senki...Látom. -.-"
2011. febr. 28. 15:04
 8/19 anonim ***** válasza:
Értem...Hagyd a fenébe, ilyenekkel nem érdemes foglalkozni. Úgy látszik, csak smárolni akart veled. A következő az lesz, hogy leakar veled feküdni és megint le se fog szarni mint most. Szard le őt és ne legyél depis, ilyen pasi miatt nem érdemes :)
2011. febr. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Tipikus kamasz vagy.

Meg akarsz halni, senki nem ért meg, jajmilesz, egyebek.


Egy a válasz erre: IDŐ

Ha idősebb leszel picit csak nevetni fogsz ezen a kérdésen. Most berágtál szüleidre, de két nap után megint minden rendben lesz. Megbeszéled velük a spot kérdést is, a pasikon való kiigazodás mondjuk még felnptt korban sem lesz egyszerűbb .)

2011. febr. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Bocsi, de tényleg minden 2. kamasz depis, meg anorexiás, stb. Ezek betegségek, a depresszió, az anorexia is, ne keverjük már azzal hogy szomorú vagy és normálisan sovány... (mert a 160-hoz a 44 nem kórosan sovány)
2011. febr. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!