Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki egyedülálló anyaként...

Aki egyedülálló anyaként vállal gyereket, az hogyan csinálja?

Figyelt kérdés

Hallottam már többször is olyat, hogy X kor után bizonyos nők azt mondják, hogy ők szeretnének gyereket, akkor is ha nincs párjuk.

De hogyan? Egyéjszakás kalandokkal oldják meg, vagy ismerőssel, vagy lombikbébi módszerrel?


2011. febr. 28. 14:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Átveréssel, hogy miként ne kérdezd,mert szerintem mindenre van példa. Egyéjszakásra is(gondolom jó sok betegséget összeszed, mire terhes lesz), vagy bárhogy. A ismerőssel szerintem talán a legritkább. Mégis ki menne bele ilyenbe?

Ez a világ legmocskosabb dolga. Szerencsétlen gyerek sosem lesz rendes családban, szerencsétlen apa meg talán soha sem élvezheti az apaság örömeit, mert valakinek kapuzárási pánikja van.

2011. febr. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Persze, összejön valakivel vagy rövid távon, vagy sem, akár egy alkalom is lehet és teherbe eshet. Mondjuk az egy alkalmasnál kevés az esély, bár ha tesztel akkor lehet.

Mindenesetre ezek a hölgyek nagyon önzőek ! Amikor az ember gyereket vállal, onnan a gyerek kell legyen az első (nem jelenti magad totál feladását ) és hogy a gyereknek mi a legjobb, minimum, hogy legyen apja, anyja. Persze akármikor szétmehet egy kapcsolat, de akkor már a szülők tarthatják a kapcsolatot a gyerekükkel, ez felelősségük is lenne. De ha nincs apa, akkor nincs esély. Hacsak nem talál mégis valakit a nő, akit meg is tart.

Nem szimpatizálok az ilyesmivel egyáltalán.

2011. febr. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!