Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoljak ezek után?

Mit gondoljak ezek után?

Figyelt kérdés

Lányom tánccsoportba jár, nemrég készültek fellépni, mikor készülődtünk, egyszer csak nevetve kért egy "felest".

Mivel csak 12 éves, és itthon nem tartunk alkoholt, nem tudtam, honnan veszi a kifejezést.

Kiderült, hogy a "tanítónéni" ajánlotta, hogy csiccsentsenek be kicsit fellépés előtt, hogy jobb kedvük legyen, persze csak titokban.

Persze nem hittem el, de megmutatta a tanárnő által küldött levelet, tényleg ezt írta.

Kicsit ledöbbentem ezen.

Szerintetek ez elfogadható?


2011. febr. 27. 15:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A levelet mentsd el. Én a helyedben beszélnék először a tanárnővel, és megmondanám neki, hogy ha nem állítja le magát, akkor szólok az összes szülőnek, valamint az igazgatónak is. Van bizonyíték, és óriási botrány lesz, ha nem viselkedik. Még megjegyezném, hogy ha a kislány bármiféle hátrányt érez amiatt, hogy ezt elmondta neked, akkor szintén szólsz az esetről.


És ha ez nem válik be, tényleg szólj. Lehet, hogy botrány lesz belőle, de azért az fontosabb, hogy a gyereked normális tanárok kezében legyen, nem?

2011. febr. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
A tanári pálya kudarca...Nem is értem, szavakkal nem képes biztatni gyerekeket, és komolyan gondolja, hogy le kéne őket itatni. Vegyen fel az iskola egy másik tánctanárt, aki képes normálisan , talpraesetten továbbvinni a csoportot, amúgy is hemzsegnek a munkanélküli tanárok, szerintem már jövő héten találnának egy újat, aki alkalmas lenne. Nem kell mindent eltűrni.
2011. febr. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem az.

Már rossz az egész, ha nem attól érzik jól magukat, hogy fellépnek, és együtt vannak.

2011. febr. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!