Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoljak ezek után?

Mit gondoljak ezek után?

Figyelt kérdés

Lányom tánccsoportba jár, nemrég készültek fellépni, mikor készülődtünk, egyszer csak nevetve kért egy "felest".

Mivel csak 12 éves, és itthon nem tartunk alkoholt, nem tudtam, honnan veszi a kifejezést.

Kiderült, hogy a "tanítónéni" ajánlotta, hogy csiccsentsenek be kicsit fellépés előtt, hogy jobb kedvük legyen, persze csak titokban.

Persze nem hittem el, de megmutatta a tanárnő által küldött levelet, tényleg ezt írta.

Kicsit ledöbbentem ezen.

Szerintetek ez elfogadható?


2011. febr. 27. 15:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lenne már elfogadható??!

Én azonnal küldeném tovább a levelet az igazgatónak!!!

Mikor a 20éves páromnak nem engedik fellépés előtt hogy igyon akármit, még hogy egy 12 igyon egy felest??!

2011. febr. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Tinker Bell ***** válasza:
100%

Semmiképp sem elfogadható!


Mivel van bizonyítékod, nyugodsz szívvel összefoghatsz a többi szülővel és szólhattok az igazgatónak, hogy a 12 éveseket ivásra buzdítja, azonnali hatállyal távolítsa el a csoporttól!

2011. febr. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 tetris ***** válasza:
Hát meg vagyok döbbenve! Biztos felest ajánlgat a tanárnő? Nincs itt valami félreértés?
2011. febr. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nincs, többször is átolvastam.

Szerencsére a lányom minden ilyet elmond nekem, leültünk erről beszélgetni, kiderült, hogy másban is elég furákat mond nekik a tanárnő, és ezek után tényleg hiszek a lányomnak.

Olyanokra buzdítja őket, hogy vastagabban sminkeljék magukat, mert az úgy "dögös", és szexisen riszáljanak.

Mikor a lányom megmondta neki, hogy ő nem festi magát (nemrég kifestette magát, és kiderült, gyenge bőre, teljesen kipattogott és viszketett tőle), akkor a tanárnő engem hívott fel, hogy ne tiltsam meg a sminket és ne tanítsam hazudni a lányomat, mert olyan, hogy sminkre allergia, olyan szerinte nem létezik.

Már akkor fura volt nekem, de attól még jár tovább táncra, mert szereti, de ez a "feles" már kicsit sok volt nekem.

2011. febr. 27. 15:51
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
azonnal beszélned kell az igazgatóval, ez nem is kéne hogy kérdés legyen...
2011. febr. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 tetris ***** válasza:
100%

EGyetértek az előttem szólóval. Tényleg beszélned kell a dirivel. Ezt nem hagyhatod annyiban!

A többi szülővel nem tudsz tanácskozni?

2011. febr. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Gondoltam, hogy elmegyek az igazgató után, de nem szeretném, ha aztán a lányomon bosszulná meg magát a tanárnő. A többi szülő lehet, nem is tudja, de szólok nekik is, igaz, itt is csak attól tartok, nem e származik hátránya majd a lányomnak? Nem akarom, hogy azzal, hogy megmutatta a levelet, elinduljon egy lavina, ami majd őt is rosszul érinti, és később majd ez miatt kezd titkolódzani előttem. Félek, hogy a kapcsolatunkban is nyomot hagyna az, ha mások (osztálytársak) jönnének neki azzal a szöveggel- köptél anyucinak?(én is voltam diák, és volt ilyen, valamint ő is mesélt már hasonlót).

Ezért tartok kicsit az igazgatós dologtól, pedig szólnom kéne, ezt tudom.

2011. febr. 27. 16:03
 8/13 tetris ***** válasza:

Azon gondolkodtam, hogy ha most nem lépsz a tettek mezejére, akkor legközelebb talán már füves cigit fog ajánlgatni a gyerekeknek, hogy jobban menjen a tánc?

Valahol meg kell húzni a határt!

2011. febr. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, itt a gond.

Nekem is volt egy ilyen tanárnőm... Mindenkinek divattippeket osztogatott, 45 évesen úgy nézett ki mint egy útszéli, a lányai szintén.

Aztán kivágták a suliból, mert lefeküdt az egyik diákkal. Mindenképpen tenned kell valamit, mert a végén még a tanár fogja rossz irányba terelgetni a lányodat!

2011. febr. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ki fogják rúgni, szóval nem tud majd bosszút állni a lányodon
2011. febr. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!